2726

بچه هاسلام من خیلی حالم گرفتست همیشه خوشتیپ ترین بودم امابعدازدواجم بدتیپ شدم وکلاکسل وافسردم شوهرمم اجازه نمیده درس ودانشگاه برم آخه من۱۷ازدواج کردم الان۱۹سالمه بنظرتون چکارکنم؟؟😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هرکسی ک موفق خوشگله خوشتیپه شاده همسر و مادر خوبیه ووووووووووووو

لزوما درس خون و دانشگاه رفته نیس

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

برو دانشگاه ثبت نام کن سرگرم میشی

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

زندگی ک همش درسو دانشگاه نیس . کلی کارای دیگم میشه کرد . کلاس خارج از دانشگاه برو. حالا توهرزمینه ای ک علاقه داری.مدرک دانشگاهی  مهم نیس .مهم پیشرفت و ارامش توعه

2706