1464
1411

من واتس اپ گروه دارم اموزش قدم به قدم جذب هست .

آموزش قدم به قدم جذب مطالبی که دراختیار شما دوستان قرار میدم:باور*تغییر باور .*جذب*درخواست کردن *تجسم خلاق.*کلام *قدرت سوال کردن.*درمورد واقعیت خودمون*احساس*ارتباطات*تند خوانی…*هدف گذاری..*عزت نفس*توحید*ثروت*فرشتگان*سابلیمینال بیوکنزی .*بازی فراوانی *اذکار مجرب *خلاصه کتاب های معروف روانشناسی*کلیپ واهنگ های انگیزشی *برای اطلاع از قیمت دایرکت.🌹

تو وات ن

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

من

♥️ مادر که باشی...مادر که باشی نباید سرما بخوری یا اگه هم سرما خوردی باید زودتر خوب شی ...مادر که باشی نمیتونی تب کنی دیگه چه برسه به اینکه لرز هم بکنی یا اگر هم تب و لرز کردی باید سعی کنی تب و لرزت رو بچت نبینه؛ آخه ممکنه بترسه و نگران شه اینطوری بیشتر بهت ميچسبه و ممكنه اون هم سرما بخوره ...مادر که باشی ...خیلی وقت نداری بشینی و بری تو هپروت و واسه خودت باشی...مادر که باشی ...وقتی هم عصبانی میشی و داد و بیداد راه ميندازي بعد که بچت میخوابه می شینی به صورت معصومش نگاه میکنی غصه می خوری که چرا نتونستی جلوی خودت رو بگیری !!!مادر که باشی ..گاهی لحظه شماری میکنی که بچت بخوابه،بعد که میخوابه و خوابش طولانی میشه دلت براش تنگ میشه !!مادر بودنم را دوست دارم...
1473
1432

واتساپ که همه شمارتونو میبینن... بعد میشی ۱۱۸

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1403

منم دوست دارم باشم ولی خوشم نمیاد شمارم دست همه باشه کاش تو گروه شماره ها پیدا نبود...چندتا عضو داره؟

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁 شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂نخند امریکا دشمن ماست😒😒عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم🙂ترتر خانومشونم😎( اسم واقعیم ترنم نیست همینطوری زدم قبول کرد)
1457