2726
عنوان

کسی هست نوزادش مشکل دررفتگی لگن داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 35 پست

یکی از فامیلای دور ما اره دوتا بچشم داشتن یکیشو عمل کردن پسرش الان نمیدونم فک کنم ۱۵ سالش باشه لنگون لنگون راه میره دومی دخترشم فهمیدن بستن باز اونم خوب نشدالان دختره ۸ سالشه

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
عزیزم برادر زادم این مشکلو داشت اصلااااا نبایددلت بسوزع و کمربندو باز کنی وگرنه دور از جونش بزرگ شد ...

خداروشکر که خوب شد.زمان تولد فهمیدید؟ چه مدت کمربند بستید؟ منم فقط موقعی که لباساش کثیف میشه باز میکنم دوباره میبندم‌. دعا کن پسرمنم خوبشه😔

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکی از فامیلای دور ما اره دوتا بچشم داشتن یکیشو عمل کردن پسرش الان نمیدونم فک کنم ۱۵ سالش باشه لنگون ...

کی فهمیدن که عمل کردن؟

چه علایمی داره ؟از بدو تولد در رفتگی داشت گلی یا بعدش نگران شدم دخترم 6ماهشه بعضی وقتا خیلی گریه می ...

تو شکم مادر اینطور شد 

خداروشکر که خوب شد.زمان تولد فهمیدید؟ چه مدت کمربند بستید؟ منم فقط موقعی که لباساش کثیف میشه باز میک ...

مطمئن باش با کمربند خوب میشه سر 4 هفته خوب شد اون.از روز 7 فهمیدن و کمربند بستن و خوب شد.با بستنش زود خوب میشه نگران نباش عزیزم.برا پسرت دعا میکنم تو هم برای سلامتی تو راهی من دعا.کن.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
خداروشکر که خوب شد.زمان تولد فهمیدید؟ چه مدت کمربند بستید؟ منم فقط موقعی که لباساش کثیف میشه باز میک ...

سلام عزیزم من پسرم پ۴ماهگی متوجه شدیم دررفتگی داره کمربندبراش تجویزکردن خیلی ناراحت بودم وگریه کردم امایکماه بعدبردم ارتوپدنوزادان گفت نمیخواددیگه کمربند.حالادوماهه دیگه ک یکسالش میشه بایدببرمش خیلی نگرانم همش استرس راه رفتنشودارم,عزیزم پیگیرباش بیخیال کمربندنشوسریع بازش کن مای بیبی ولباساشوعوض کن وفورا ببندش

😍😍😍😍😍
مطمئن باش با کمربند خوب میشه سر 4 هفته خوب شد اون.از روز 7 فهمیدن و کمربند بستن و خوب شد.با بستنش زو ...

پسرمنم از روز ۶بستن انشاالله که هیچ بچه ای مریض نشه😔  انشاالله تو راهی شما سلامت میاد بغلتون

سلام عزیزم من پسرم پ۴ماهگی متوجه شدیم دررفتگی داره کمربندبراش تجویزکردن خیلی ناراحت بودم وگریه کردم ...

انشاالله که هیچ مشکلی تو راه رفتن نداره خدایا هیچ مادریو با بچش امتحان نکن😔😔 چطور ۴ماهگی متوجه شدید؟

2706