2703
2553

سلام زمان تولد پسرم تشخیص داد شد دکتر براش اتل نوشت که از روز ۶ تولد کمربند بستیم براش. گفت ۶هفته باید بمونه . شما این مشکلو داشتید یا تو بستگان دیدید؟ خیلی نگرانشم میترسم خوب نشه خدای نکرده.

توروخدا براش دعا کنید

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام عزیزم

من نوزادم دررفتگی لگن نداشت.اما خودم داشتم و باعث کمردردهای شدید هم شده بود .

دکتر طب اسلامی برام جاانداخت.یه دقیقه زمان برد،دردم خیلی خیلی کم بود.کمردردمم خوب شد . 

در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
2714

عزیزم برادر زادم این مشکلو داشت اصلااااا نبایددلت بسوزع و کمربندو باز کنی وگرنه دور از جونش بزرگ شد یه پاش کوتاه تر میشه دایم ببند گریه هاشم تحمل کن ب قول دکتر برادر زادم که گفته بود دلت بسوزه یه عمر زجر واسه بچت میخری.ماشالا دخترش الان 8 سالشه انقدر هم شیطونه که نگو.ان شاالله بجه شما خوب میشه فقط سهل انگاری نکن.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
خوده من دررفتگی لگن داشتم مامانم به موقع فهمیده 

چیکار کردن براتون ؟خداروشکر خوب شدید؟ دوره درمانتون چقد طول کشید؟

دخترعموی من اینجور بود

البته الان 31 سالشه یه بچه هم داره

هیچ مشکلی نداره کاملا سالمه

وقتی دنیا اومد تشخیص ندادن خیلی گریه میکرده بعده 2 ماه میبرنش دکتر واسه گریه کردنش میگن لگنش در رفته

پسر من ، دکترش گفت دوتا پوشک سایز بزرگگگ ببند بهش .بستم و خداروشکر خوب شد الانم ۶ سالشه پسرم 

دکتر براش کمربند نوشته دعا کن پسرمنم خوبشه😔

اره بابا اکثر بچه ها موقع تولد دارن

خواهر من داشت دکتر گفته بود 2 3 تا کهنه بذاریم لای پاش 

خوبم شد خدا رو شکر

تو این دور و زمونه این چیزا مریضی حساب نمیشه 

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706