1464
1482

سلام زمان تولد پسرم تشخیص داد شد دکتر براش اتل نوشت که از روز ۶ تولد کمربند بستیم براش. گفت ۶هفته باید بمونه . شما این مشکلو داشتید یا تو بستگان دیدید؟ خیلی نگرانشم میترسم خوب نشه خدای نکرده.

توروخدا براش دعا کنید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید با دلهای پاکتون براش دعا کنید پاهاش خوبشه ممنونم

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

پسر من ، دکترش گفت دوتا پوشک سایز بزرگگگ ببند بهش .بستم و خداروشکر خوب شد الانم ۶ سالشه پسرم 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤❤❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)❤❤❤

سلام عزیزم

من نوزادم دررفتگی لگن نداشت.اما خودم داشتم و باعث کمردردهای شدید هم شده بود .

دکتر طب اسلامی برام جاانداخت.یه دقیقه زمان برد،دردم خیلی خیلی کم بود.کمردردمم خوب شد . 

در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
خواهرزاده من

موقع تولد فهمیدن؟ چیشد چیکار کردن براش؟خوب شد؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید با دلهای پاکتون براش دعا کنید پاهاش خوبشه ممنونم

عزیزم برادر زادم این مشکلو داشت اصلااااا نبایددلت بسوزع و کمربندو باز کنی وگرنه دور از جونش بزرگ شد یه پاش کوتاه تر میشه دایم ببند گریه هاشم تحمل کن ب قول دکتر برادر زادم که گفته بود دلت بسوزه یه عمر زجر واسه بچت میخری.ماشالا دخترش الان 8 سالشه انقدر هم شیطونه که نگو.ان شاالله بجه شما خوب میشه فقط سهل انگاری نکن.

1432
خوده من دررفتگی لگن داشتم مامانم به موقع فهمیده 

چیکار کردن براتون ؟خداروشکر خوب شدید؟ دوره درمانتون چقد طول کشید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دخترعموی من اینجور بود

البته الان 31 سالشه یه بچه هم داره

هیچ مشکلی نداره کاملا سالمه

وقتی دنیا اومد تشخیص ندادن خیلی گریه میکرده بعده 2 ماه میبرنش دکتر واسه گریه کردنش میگن لگنش در رفته

I Am A BOXER
من خودم داشتم

چقد طول کشید خوب بشید؟ دکتر براتون کمربند نوشت؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر من ، دکترش گفت دوتا پوشک سایز بزرگگگ ببند بهش .بستم و خداروشکر خوب شد الانم ۶ سالشه پسرم 

دکتر براش کمربند نوشته دعا کن پسرمنم خوبشه😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره بابا اکثر بچه ها موقع تولد دارن

خواهر من داشت دکتر گفته بود 2 3 تا کهنه بذاریم لای پاش 

خوبم شد خدا رو شکر

تو این دور و زمونه این چیزا مریضی حساب نمیشه 

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
1403

یکی از فامیلای دور ما اره دوتا بچشم داشتن یکیشو عمل کردن پسرش الان نمیدونم فک کنم ۱۵ سالش باشه لنگون لنگون راه میره دومی دخترشم فهمیدن بستن باز اونم خوب نشدالان دختره ۸ سالشه

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
عزیزم برادر زادم این مشکلو داشت اصلااااا نبایددلت بسوزع و کمربندو باز کنی وگرنه دور از جونش بزرگ شد ...

خداروشکر که خوب شد.زمان تولد فهمیدید؟ چه مدت کمربند بستید؟ منم فقط موقعی که لباساش کثیف میشه باز میکنم دوباره میبندم‌. دعا کن پسرمنم خوبشه😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508