2737
2734
عنوان

شربت گرایپ میکسچر

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 60 پست
من تا 6ماه الان 16ماهشه هنوزم بعضی شبا دلمو خون میکنه خیلی سخته

اره خیلی یخته خیلی منم سزارین شدم خودم خستم حالم زیادخوب نیست استراحت کافی ندارم شوهرمم بیچاره روزا مغازست شبا بچه داری کلافه سدیم

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
اره خیلی یخته خیلی منم سزارین شدم خودم خستم حالم زیادخوب نیست استراحت کافی ندارم شوهرمم بیچاره روزا ...

منم سزارین بودم بعضی وقتا بلند میکردم میکدبوندمش رو تخت خب خسته میشه آدم منم هیچکی نداشتم کمکم 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سزارین بودم بعضی وقتا بلند میکردم میکدبوندمش رو تخت خب خسته میشه آدم منم هیچکی نداشتم کمکم  

بچه رو😔😔منم‌گاهی عصبی میشم شبا واس شوهرم دادمیزنم دیشب جیغ زددددم مجیییید بیچاره توخواب داشت سکته میکدد پاشد گفتم تونگهش دارمن براش شیرخشک درست کنم خسته سدم اونقد شیرخورد نق زد.بعد واس اواینباربه بچم گریه کرد بهش گفتم کوفت😔😔زودی ناراحت سدم بغلش کردم ازش معدرت خواستم طفل معصوم

بچه رو😔😔منم‌گاهی عصبی میشم شبا واس شوهرم دادمیزنم دیشب جیغ زددددم مجیییید بیچاره توخواب داشت سکته ...

خیلی سخته خیلی من که دیگه بچه نمیخوام اینقدر اذیتم که نگو بخدا پدرم دراومده

2731
خیلی سخته خیلی من که دیگه بچه نمیخوام اینقدر اذیتم که نگو بخدا پدرم دراومده

منم قبلا دوست داشتم چندتا بچه بیارم ولی شب بیداریای کارن میبینم خستگی خودم رو دیگه بریدم ازهمینم ناشکری نمیکنم خداروشکر ولی دیگه بچه نمیخام

منم قبلا دوست داشتم چندتا بچه بیارم ولی شب بیداریای کارن میبینم خستگی خودم رو دیگه بریدم ازهمینم ناش ...

یکی باشه سالم باشه خدا برات نگهش داره هنوز اول راهی 

پدیلاکت بده بعد هربار شیر دادن.کولیکز خارجی بده.

کولیکز خارجی دادم ازهمه داروهاییکه دادم‌بهنربود ولی خوب خوب نشده باز گریه و نفخشو داده خدایاااا

2738
یکی باشه سالم باشه خدا برات نگهش داره هنوز اول راهی 

ولی بریدم باور کن حوصله ندارم دیگه.هرروز خستم سردردم

اسی چرا شیرخشک میدی؟اسم شیرخشکش چیه

بچم زردی داست بستریش کردن دکتربراش یه بسته شبرخشک بلااک نوشت گفت شیرخوتو نده اون یه قوطی زیهداومده هربار روانیم میکنه شبی باراون شیرخشکو میدم ازدست ازسرمن برداره یساعت

وااای من ۱۸ماه تمام شبابیدار بودم تازه چند ماهه پسرم میخوابه اونم خیلی شبا باز بیدار میشه خیلیییییی ...

وای خدااااا.

2706