2733
2734

عادیه هفته چندمی

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اویل اینطوریه خیلی دردناک و حساس میشه و خود سینه هم سفت و پُر و بزرگ شدنش کاملا مشخصه کم کم بهتر میشه به مرور تا دوباره به آخرا ک میرسی و تولید شیر میکنه بازم حساس میشه نوکش و درد میگیره الان برامن دیگه یه ماهی هست ک شیر میاد کوچولو و نوکش دردناک شده

یه سرچ کنی درموردش بخونی متوجه میشی

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

دستکاری لازم نیس تحریک میشه بدتر

میتونی رفتی اینبار دکتر به دکترت بگی ببین چی میگه

2706