2726
عنوان

میشه بیاید لدفا 😔😢

87 بازدید | 4 پست

سلام دوستان روزتون بخیر 

میشه برای حل شدن مشکل منو نامزدم یه صلوات بفرستید تو این روز عزیز خدا کمکمون کنه زودتر برین خونه خودمون اینقد اتفاق پیش نیاد 😔😭😭

بخدا همه‌ی روزامون با استرس میگذره 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

منم براتون صلوات میفرستم حتما 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم ولعن اعدائهم من الجن و الانس من الاولین و الاخرین

صلوات کبیره برات فرستادم ان شالله بهترین ها رو خدا براتون رقم میزنه🍀

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم ولعن اعدائهم من الجن و الانس من الاولین و الاخر ...

مرسیییییییی عزیزم از خدا میخوام به حق حضرت محمد امروز خبر خوبی بهت برسه

2728
مرسیییییییی عزیزم از خدا میخوام به حق حضرت محمد امروز خبر خوبی بهت برسه

ممنون از مهربونیت گلم💋❤

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤