2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زنی که با این بنزینای گرون هوس بیرون رفتن ودور دور نکنه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

هرچی من هستم😌

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738

فقط تایید کنه شوهرشو محبت کنه توقع هیچی نداشته باشه اماده به خدمت باشه همیشه کلفت مادر و خواهر و جد و ابادش باشه خرجی نداشته باشه تازه از خانوادشم بگیره بیاره واسه اقا

بد میگم خانما؟

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

درگیریا استارتر چند تا چند تا تاپیک میزنی😀

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

نباید زیاد غرغر کنی بیشتر شاد باشی تا وقتی ناراحتی یا خسته هستی متوجه بشن و اقتدار داشته باشی و ضعیف نباشی

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2706