2410
2553
عنوان

خدایا جوابشونو بده

188 بازدید | 14 پست

من مشکل بارداری دارم میخواستم برم تهران دکتر از همدان تا تهران دوباک بنزین میخواییم بریم برگردیم  میخواییم من با این قیمتا چه خاکی بریزم توسرم غصه خرجه دوا درمونمو بخورم غصه پول بنزینو بخورم همینجوریش پول دکترم یه عالمست دیگه رکم نمیشه به شوهرم بگم ببرتم 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2720

انقدر گریہ کردم خب تواین گرونیا چہ جورے بگم منو ببر از این ور بہ اون ور خدایا بہ دادمون برس امثال من کم نیستن 

2714
هیچی باید چندتا شوهر کنی که بتونن ببرنت تهران و پول باک بنزین رو بدن از پس یه آدم معمولی دیگه برنمی ...

آرہ بخدا ھمش مےگن خدا ھیچ مردیو شرمندہ زنو بچش نکنہ مگہ ما زنا شرمندگے حالیمون نیست مگہ ما سنگیم خدا ھیچ زنیرم شرمندہ شوھرش نکنہ بخدا ازش خجالت مےکشم 

ماها که از خانواده هامون  دوریم تو شهر غریبیم چی؟؟؟😭😭😭😭😭چقدر باید هزینه رفت و آمدو بدیم&nb ...

خواھر منم شھر غریبہ یہ روزہ مےرفتیم بھش سر مےزدیم اما حالا چے دیگہ نمےتونیم با این پولہ بنزینا خدا نمیشنوے خدایا تا کے خدایا یعنے باید بہ روے عزیزامونم حصرت بشیم تواین ھمہ مشکلات اینم بیاد روش

2706