2726
عنوان

بی بی چک نواری مدیکور

160 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من موعودم بیست و دوم بوده و پری نشدم دیشب بیبی چک نواری مدیکور زدم کمتر از پنج دقیقه هاله انداخت بنظرتون کاذب بوده یا نه ؟(هیچ دارویی هم مصرف نکردم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله مثبته،،،بازم فردا صبح یکی دیگه امتحان کن،،، مبارکت باشه عزیزم،،خداروشکر

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

به نواری اعتباری نیست شما قطهرا چکونی بگیر صبح زود بزن اگر باز هاله داشت برو آز ایشال.. ک مامان شدی

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
به نواری اعتباری نیست شما قطهرا چکونی بگیر صبح زود بزن اگر باز هاله داشت برو آز ایشال.. ک مامان شدی

منم همینجا شنیدم که نواری کاذب میده برا همین شک کردم شما دعا کن مثبت واقعی باشه😍

منم همینجا شنیدم که نواری کاذب میده برا همین شک کردم شما دعا کن مثبت واقعی باشه😍

ان شال.. ک مثبته عزیزم❤

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
2706