2737
2739
عنوان

ترکا بیاید یه اهنگ فوق العاده قشنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 50 پست

بچه ها من ترک نیستم ولی یه اهنگ ترکی شنیدم عاااالی بود چون لهجه ترکا رو بلد نیستم نمیدونم چجور پیداش کنم و دانلودش کنم

توش میگفت یالان دونیا یالان دونیا یالان دون

یه جاشم از یکی از دوستام پرسیدم معنیش چی میشه گفت یعنی من یه پروانه ام که تو عشق سوختم

چجور پیداش کنممممم😭😭😭😭😭😭

عاشقش شدم خیییییلی قشنگ بووووود😭😭😭😭😭

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب همینا رو بزن گوگل میاره...بزن آهنگ مثلا چند کلمه اش رو بنویس و یا یه تیکه از ترجمه اش

هرچی گشتم نبود😟😟😟

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
اسم خوانندش شبنم توزلو بنویس یارون بیون گوجاخلادن 

نه این نبود

اون میگفت یالان دونیا یالان دونیا یالان دون

یالان دونیا آدامی درده سالان دونیا این بود؟؟

نه این نبود

میگفت پروانه ایم عشقو... نمیدونم یه چیز این مدلیم توش میگفت😟😟😟

2706