2726

باش صحبت کردم میگه 

من دوست ندارم تو بفهمی چون نمیخوام رعایت چیزیو کنی یا دلم میخواد هرچی خواستی بدون در نظر گرفتن مسائل مالی با خیال راحت بگیری

یا

نیاز نیست ذهنتو که باید آرامش داشته باشه و صرف چیزای اینطوری کنی

اما من یطوریم دوست دارم بدونم بفهمم این حرفا ظاهر قشنگی داره میدونم هم واقعی میگه توجیه نیست

ولی من حس بدی دارم دلم دمیخواد بدونم چه خبره 

چیکار کنم

مثلا من دوست ندارم شوهرم چند ملیون به کسی قرص بده من میدونم یه جورایی بم برمیخوره در حالیکه من دویست تومنم بخوام بدم باید به شوهرم بگم 

انصافا هیچ نه و نویی دوباره

ولی من به شخصیتم بر میخوره 

لطفا کسایی که مشکلمو میفهمن کمکم کنن

بازم هیچی...

من واقعا نمیفهمم 😐شوهر ب این خوبی رو باید دستاشو بوسید 

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکلی نمیبینم ... پس راه حلی هم ندارم 😒😒

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

حالا جیزی میگف میومدی میگفتی خرجمو نمیده بنده خداها به کدوم سازتون برقصن

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

خوبه که

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

منم همسرم اینجوریه و همیشه تو خرجو ریختو پاشا کم میاره اوایل بهش گیر میدادم خرج خونه رو بده به من مدیریت کنم بخدا پس اندازم باهاش میشه کرد میگفت تو با این چیزا فکرتو درگیر نکن .. چند بار گفتم دیدم قبول نکرد منم بیخیالش شدم وقتی کمو کاستی میشه میگه منم میگم من با این چیزا ذهنمو درگیر نمیکنم خودت گفتی... سعی کن مشکلو خودت برطرف کنی... بعضی وقتا نیازه اینجوری تنبیه بشن 

😎🤔

وقتی هر چیزی میخوایید رو فراهم میکنه دیگه میخوایید چیکار چقدر پول داره

اول ماه هم قرار بزارید یه مبلغی بهتون بده که بعدا نیاز به پول نداشته باشید بخوایید ازش درخواست پول کنید

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
غلطه.هردو  باید  در  جریان  باشید. مرد  اینقدر  عاشق  ندیدم   ...

منم همینو میگم چرا میگم بم بر میخوره چون منم دوست دارم زندگی رو مدیریت کنم منم عقل دارم مهندسم واسه خودم مثلا

دوست دارم گاهی همراهی کنم گاهی رعایت این کار منو خوشحال میکنه

اینجوری حس ببیخاصیتی بم دست میده 

اینارو به شوهرمم میگما

منتها میگه تو بیخاصیت نیستی 

تو مدیریت ذخونرو داری وظیفه ی مهم تربیت بچرو داری

اما اینا قبول ولی من میگم زنو شوهر باید هر دو قاطی همه چیز باشن اما هر کدوم تو یکسری مسائل بیشتر

بازم هیچی...
2706