1464
1520

باش صحبت کردم میگه 

من دوست ندارم تو بفهمی چون نمیخوام رعایت چیزیو کنی یا دلم میخواد هرچی خواستی بدون در نظر گرفتن مسائل مالی با خیال راحت بگیری

یا

نیاز نیست ذهنتو که باید آرامش داشته باشه و صرف چیزای اینطوری کنی

اما من یطوریم دوست دارم بدونم بفهمم این حرفا ظاهر قشنگی داره میدونم هم واقعی میگه توجیه نیست

ولی من حس بدی دارم دلم دمیخواد بدونم چه خبره 

چیکار کنم

مثلا من دوست ندارم شوهرم چند ملیون به کسی قرص بده من میدونم یه جورایی بم برمیخوره در حالیکه من دویست تومنم بخوام بدم باید به شوهرم بگم 

انصافا هیچ نه و نویی دوباره

ولی من به شخصیتم بر میخوره 

لطفا کسایی که مشکلمو میفهمن کمکم کنن

من واقعا نمیفهمم 😐شوهر ب این خوبی رو باید دستاشو بوسید 

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

من حتی درامد همسرم نمیدونم چقده ول کن بابا من هرچی درخواست کنم نمیگه ن .پس چرا خودمو درگیر کنم .

دوستان عزیز فروشنده زمین در تنکابن هستم برا دیدن عکس زمین ب تاپیکهای قبلم مراجعه کنید 😍😍😍😍

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
1485

خوبه که

پسرنازم😔کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😔دیگه آذراومد وتونیومدی مطمن شدم که دیگه خدا ازم گرفتت 😔هنوزم باورم نشده بود ندارمت مثل اون روزا حس میکردم لگدمیزنی😭😭دلم برات خیلی تنگ شده اون لحظه ای که صدامومیشنیدی تکون میخوردی دلم برات میرفت😭😭روزارومیشمردم آذربشه بیای لباسای قشنگتوتنت کنم قربونت برم😔😔😭😭پسرم حرفاوتیکه های اطرافیان خیلی آزارم میده همیشه باهات دردل میکردم میگفتم میای ودلمواروم میکنی ولی توام نیسی ودارم دق میکنم 😭😭😭وقتی شنیدم سِرم لعنتی رگتوپاره کرده بند دل منم پاره شدپسرم 😔😔چشام دیگه نمیبینه اخه چقد گریه کنم همه روکلافه کردم😔😔اخه دست خودم نیس که داغت بدجوربه دلم موند😭😭😭😭چه ساده میگن فراموش کن قسمت نبود اخه اوناچه میدونن من باتوزندگی میکردم باچه ذوقی برات وسایل میخریدم وتودلم میگفتم منم مامان میشم منم یکیودارم که بی ریاهم دیگه رودوست داشته باشیم 😔😔تورفتی دلخوشی وخنده هام باتورفت 😔ای خدااااابه کی به چی قسمت بدم پسرموبهم بگردونی😔😔😭😭😭😭

منم همسرم اینجوریه و همیشه تو خرجو ریختو پاشا کم میاره اوایل بهش گیر میدادم خرج خونه رو بده به من مدیریت کنم بخدا پس اندازم باهاش میشه کرد میگفت تو با این چیزا فکرتو درگیر نکن .. چند بار گفتم دیدم قبول نکرد منم بیخیالش شدم وقتی کمو کاستی میشه میگه منم میگم من با این چیزا ذهنمو درگیر نمیکنم خودت گفتی... سعی کن مشکلو خودت برطرف کنی... بعضی وقتا نیازه اینجوری تنبیه بشن 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔

وقتی هر چیزی میخوایید رو فراهم میکنه دیگه میخوایید چیکار چقدر پول داره

اول ماه هم قرار بزارید یه مبلغی بهتون بده که بعدا نیاز به پول نداشته باشید بخوایید ازش درخواست پول کنید

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 Welcome to my heart , Nelsa👼🤰                               خدایا شکرت🤲❤
غلطه.هردو  باید  در  جریان  باشید. مرد  اینقدر  عاشق  ندیدم   ...

منم همینو میگم چرا میگم بم بر میخوره چون منم دوست دارم زندگی رو مدیریت کنم منم عقل دارم مهندسم واسه خودم مثلا

دوست دارم گاهی همراهی کنم گاهی رعایت این کار منو خوشحال میکنه

اینجوری حس ببیخاصیتی بم دست میده 

اینارو به شوهرمم میگما

منتها میگه تو بیخاصیت نیستی 

تو مدیریت ذخونرو داری وظیفه ی مهم تربیت بچرو داری

اما اینا قبول ولی من میگم زنو شوهر باید هر دو قاطی همه چیز باشن اما هر کدوم تو یکسری مسائل بیشتر

1474
وقتی هر چیزی میخوایید رو فراهم میکنه دیگه میخوایید چیکار چقدر پول داره اول ماه هم قرار بزارید یه مب ...

من راضیم به این کار چند بار گفتم یه پولی اول ماه خودت برام بریز نمیدونم چرا مقاومت میکنه

در حالیکه زنگ میزنم میگم آرایشگاهم پول بریز نمی گه چند سیصد میریزه صد میریزه دویست میریزند

یعنی مخالف اینه من خودم مدیریت پولامو کنم باید حتما نیازی باشه تا بم پول بده