2703
2553

من پنکک پوپا،درب نقره ای دارم محشره،کرم پودرشم عالیه،تست کردم هایلند ولی چون مصرف ندارم نخریدم،کرم پدرش انقدر مات و عالی بود پنکک نمیخواست،اون موقع ۳۵۰بود الان نمیدونم

من پنکک پوپا،درب نقره ای دارم محشره،کرم پودرشم عالیه،تست کردم هایلند ولی چون مصرف ندارم نخریدم،کرم پ ...

کی 350 بود ؟ من الویتم بیشتر ضایع نبودن کرم رو صورته  بعد پوشانندگی خوبش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من پنکک پوپا،درب نقره ای دارم محشره،کرم پودرشم عالیه،تست کردم هایلند ولی چون مصرف ندارم نخریدم،کرم پ ...

پوست من زیاد چرب نیس به غیر ماتیش چطور بود ،اگه پوستت دهیدراته باشه بزنیش رو صورت خ خشک نشه ؟

2720
پوست من زیاد چرب نیس به غیر ماتیش چطور بود ،اگه پوستت دهیدراته باشه بزنیش رو صورت خ خشک نشه ؟

نه عزیزم کلا پنکک و کرم پودراش پایه گیاهی دارن ،نمیماسه،خط نمیندازه،پوشش فوق العاده،من خیلی خوشم اومد مث هالیوودیا میکرد صورتو،اما خب همیشه ضدآفتاب میزنم و پنکک،دیگه نخریدم،اما با هر قیمتی که بشه،برای مجلس میخرم

2714
راستی پرایمر چی خوبه ؟

زیبارو نمیدونم،من فقط هایلند خرید میکنم،پرایمر نمیزنم ،نیازی نیست،سنگین میکنه پوست و آرایش و ،پوستم خوبه،فقط ضد آفتاب،مهمونی،یه پنکک پوپا روش