2410
2553
عنوان

رفتار های غیرقابل تحمل شوهرم

2113 بازدید | 75 پست

با همه زود خودمونی میشه و عادت کرده الکی به همه کمک کنه مثلا تو یه مراسمی بودیم برا یه خانومی که اصلا نمیشناختیمش صندلی اورد یعنی خانومه خودش داشت میرفت بیاره گفت نه خودم میرم میارم رفتاراش برام خیلی عجیبه نمیدونم چیکار کنم یا به دختر عمه ش که حامله بود برگشت گفت چاق شدیا واقعا بهم برخورد حس کردم حرفش خیلی زنندس بیرونم که میریم بیشتر دوس داره با یکی بریم تنهایی دوس نداره بریم من واقعا از رفتاراش متنفر شدم دوس ندارم هرجا میریم کسی باهامون باشه بعدشم سریعا دعوامون میشه چون کارای بیخودی انجام میده همش خوراکی بهم میده که به خانومای دوستاش تعارف کنم درحالی که دوستاش اصلا اینجوری نیستن و سرشون به کار خودشونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

میخا حس قهرمانی بگیرتش این توهمه مرداهس.

دوسه بار بجویش خوب میشه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

اه اه مثلا میخواد زیادی اجتماعی باشه ..واسه مردا هم همینه یا فقط به زنا کمک میکنه

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
2706