1507
1521
عنوان

رفتار های غیرقابل تحمل شوهرم

895 بازدید | 75 پست

با همه زود خودمونی میشه و عادت کرده الکی به همه کمک کنه مثلا تو یه مراسمی بودیم برا یه خانومی که اصلا نمیشناختیمش صندلی اورد یعنی خانومه خودش داشت میرفت بیاره گفت نه خودم میرم میارم رفتاراش برام خیلی عجیبه نمیدونم چیکار کنم یا به دختر عمه ش که حامله بود برگشت گفت چاق شدیا واقعا بهم برخورد حس کردم حرفش خیلی زنندس بیرونم که میریم بیشتر دوس داره با یکی بریم تنهایی دوس نداره بریم من واقعا از رفتاراش متنفر شدم دوس ندارم هرجا میریم کسی باهامون باشه بعدشم سریعا دعوامون میشه چون کارای بیخودی انجام میده همش خوراکی بهم میده که به خانومای دوستاش تعارف کنم درحالی که دوستاش اصلا اینجوری نیستن و سرشون به کار خودشونه

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

خیلی سخته واسه یه خانم 😞

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم بیمه ابوالفضل ، بیمه امام حسین . به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
1473
1432

میخا حس قهرمانی بگیرتش این توهمه مرداهس.

دوسه بار بجویش خوب میشه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

اه اه مثلا میخواد زیادی اجتماعی باشه ..واسه مردا هم همینه یا فقط به زنا کمک میکنه

خداجونم من میدونم ناامیدم نمیکنی وبه زود یه نی نی میزاری تودلم .. پیشاپیش ممنونم خدای مهربونم 😍😍😍
1403

ببخشیدا ... ولی اگه فقط با خانوما اینطوره ک باید بگم هیزه 😖😖😖😖😖

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1514