2703
2553
عنوان

کم شدن حرکت جنین تو هفته سی و هشت

| مشاهده متن کامل بحث + 11450 بازدید | 32 پست
حتما که نباید دکتر بگیره.اگه احساس نگرانی داری خودت برو بیمارستان یا زایشگاه بگو ازت ان اس تی بگیرن. ...

تو بارداری دومم 36 هفته زایمان کردم.پسرم افت شدید ضربان  پیدا کرد و اورژانسی سزارین شدم

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما که نباید دکتر بگیره.اگه احساس نگرانی داری خودت برو بیمارستان یا زایشگاه بگو ازت ان اس تی بگیرن. ...

چرا ٣٢ هفته از دستش دادي؟؟

مشكلش چي بود؟؟؟

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين

ببین حتمابرودکترمنم همین طوری شدم رفتم بستریم کردن

5ساعت بعدشم نی نیم به دنیااومد

البته دوروزقبلشم رفتم ولی گفتم وقتش نیست 

7فروردین که رفتم باخوددکترصحبت کردم تازه وقتی دنیااومدسیاه شده بود

به این پرستارهااعتمادنکن بگونواررومیخوام خوددکترببینه

بیشعورانزدیک بودبچم بکشن

2720
چرا ٣٢ هفته از دستش دادي؟؟ مشكلش چي بود؟؟؟

دلیلش معلوم نشد.هیچ مشکلی یا دردی نداشتم.رفتم دکتر که ویزیت بشم دکتر نتونست صدای قلبشو بشنوه فرستادم سونو اونجا بهم گفتن بچه مرده.گفتن جنینم مثل آدم سالم ممکنه ایست قلبی کنه به هر دلیلی

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖

حتما برو شده هر روز nstبده،من اینجوری بودم بچم بند ناف دور گردنش بود با دومینnstکه ازم گرفتن سزارین اورژانسی شدم

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2714

حرکتها رو بشمار 

تو نیم ساعت ۴ تا

یک ساعت ۱۰ تا 

فکر کنم همین قدر بود

اگه کمه برو بیمارستان    n s  t  میگیرن 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
سونو ۳۷ هفتگی؟ پ چرا دکتر من میگه واجب نیست؟

دکتر منم میگفت واجب نیس من نرفتم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
حرکتها رو بشمار  تو نیم ساعت ۴ تا یک ساعت ۱۰ تا  فکر کنم همین قدر بود اگه کمه برو بیما ...

یعنی ممکنه مشکلی باشه اخه شنیدم تو هفته های اخر حرکتش کم میشه برای من سکسکه میزنه و تکون های خیلی ریز میخوره 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2706