2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان بزرگ شده جاش تنگه زیاد نمیتونه تکون بخوره فقط حرکت های عمقی داره

آدم خیلی استرس میگیره این اخرا همش میگم نکنه بند ناف بپیچه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

دکتر من می‌گفت هفته های آخر همین که احساس کنی هست کافیه... 

اگه اصلا تکون نخورد به پشت دراز بکش، شکمتو محکم یه تکون بده(نترس چیزیش نمیشه بچه)  حالش خوب باشه واکنش نشون میده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2714
شاید جاش کوچیکه چیز شیرین بخور پهلو چب بخاب تکون میخوره زیرنظر دکتر باش اگه قلبش نرماله جای نگرانی ...

پریروز سونو دادم همچیز عادی بود ولی خیلی نگرانم دوسه روز تکوناش کم میشه دوباره زیاد میشه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
عزیزم حتما نوار قلب بگیر  ماه های اخر خیلی حرکات جنین مهم هست

پریروز پیش دکتر بودم قلبش همچیزش خوب بود ولی خیلی نگران میشم وقتی کم تکون میخوره

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
پریروز پیش دکتر بودم قلبش همچیزش خوب بود ولی خیلی نگران میشم وقتی کم تکون میخوره

عزیزم نمیخوام نگرانت کنم من خودم بارداری خیلی حساس بودم چون فشارم بالا بود هر وقت فشارم بالا میرفت نی نی تکون نمیخورد آخرشم هفته ۳۵ به دنیا آومد 

شمام برای چکاپ قلبش برید نزدیک ترین زایشگاه نوار قلب نی نی خوشگلتون رو بگیرید تا خیالتون راحت بشه 

هنوز نگرفته دکترم هفته سی و نه مبگیره

خودت بهتر از بقیه حس میکنی اگه بنظرت واقعا حرکاتش کم شده برو بگیر!! اول یه چیز شیرین بخور رو دست چپ تو ۱ ساعت باید ۵ تا حرکت داشته باشه !!!چون نی نی معمولا تو هفته های اخر باید فعال باشن 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
هنوز نگرفته دکترم هفته سی و نه مبگیره

حتما که نباید دکتر بگیره.اگه احساس نگرانی داری خودت برو بیمارستان یا زایشگاه بگو ازت ان اس تی بگیرن.من به خاطر اینکه تو بارداری اولم بچمو 32 هفته از دست داده بودم بارداری دوم خیلی استرس داشتم.از هفته 33 خودم میرفتم زایشگاه ازم ان اس تی میگرفتن.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2706