2737
2734

هرچیزی که دوست نداشتم اتفاق بیفته و غصه خوردم که نکنه اون طوری بشه الان سرم اومده

حس میکنم خدا فقط منتظره ببینه من از چی بدم میاد که سرم بیاره 

نمیدونم چرا این حس رو دارم

همه اینام سر دخترم افتاده 

از لب های بزرگ بدم میومد الان دخترم😩

از صورت سبزه

چشمای کره ای 

نمیدونم خدا باهام ام کرده یا افکار منفی من باعث شدن این اتفاقات بیفته 

کل زندگیم منفی شده کل زندگیم

همش فکر منفی همه زندگی منو زیر ورو کنید یه نکته مثبت توش نیست همه ی عقل منو زیرورو کنید به غیر منفی چیزی نیست که نیست

نمازم نمیخونم

کلا از نظر مذهبی صفر شدم 

حس میکنم خدا نیست تو زندگیم ولم کرده 

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دلت بخواد لب بزرگ

خدا میبینه خودت که سلیقه نداری خدا راشکر بهت اهمیت نمیده کار خودشو میکنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731

خداخیرت بده گفتم لابد از چی بدت اومده اینم حرفه میزنی چقد دلسنگی راجع به چهره دخترت اینجوری حرف نزن تو مادرشی اینجوری بکی اطرافیانم میفهمن هی تحقیرش میکنن 😔

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

عین من دقیق 5سال پیش دلم حسابی واسه جاریم سوخت ک شوهرش ی هرزه روصیغه کرده بودوالانبودوالان.....صیغه نیس ولی اززن عقدی عقدی تره

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  

وا      دغدغه ت   بخوره تو سر من        

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2738

وااای، فقط اینو بگم خدا اگه ولت کنه بیچاره میشی... زجه میزنی که خدایا ازم روی برنگردون من غلط کردم ناشکری کردم... همین. پس ناشکر نباش اینا چیزی نیست نمازتم بخون هرچند حالا بعضی چیزا صلاح نیست الان بشه،خدا انقد دوستمون داره ک نگو. اینا ساخته افکار خودته،به خدا نزدیک تر شو.

عزیزم چرا انقدر منفی فکر میکنی ناامید نباش شاید خدا داره امتحانت میکنه 

صددرصد داره امتحانم میکنه

خودم میفهمم

خداشاهذه چند سال پیش ماهی 1تومن حقوقمان بود با کلی قسط 

کلی پولمان برکت داشت 

الان با ماهی پنج شش تومن اصلا زندگی مون برکت نداره اصلا وضعیت زندگی ما داغون شده نمیدونم چکار کنم همش هم من مقصرم همش منفی منفی اه

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
عزیزم کلام خلاقه...تو کاینات می چرخه و بازتاب داره...ذهنت رو باز سازی کن درست میشه...

چطوری بازسازی کنم

تروخدا بهم کمک کنید😩😩😩

خیلی دلت بخواد لب بزرگ خدا میبینه خودت که سلیقه نداری خدا راشکر بهت اهمیت نمیده کار خودشو میکنه

خخخخخ

مثال زدم دختر میگم چرا هرچی من نخواستم همون شد

خداخیرت بده گفتم لابد از چی بدت اومده اینم حرفه میزنی چقد دلسنگی راجع به چهره دخترت اینجوری حرف نزن ...

خدا منو مرگ بده😢😢😢😢😩😩😩

2706