2703
2553
عنوان

عکس رنگی کجا برم؟کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 63 پست
چه بدبختیایی باید بکشیماااااا شوهرم هی میزد تو سر خودش میگفت بچه بیاریم من قبول نمیکردم  فکر‌ ...

شوهرتو بفرست ابت سینا ازمایش بده ..

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
۴ سال فک کنم ..مگع با فاصله کم ضرر داره ...  به نطرت به عکس رنگی ابن سینا اعتماد کنم

ن ضرر ک نمیدونم فقط برام عجیب اومد یعنی منم بعد ی سال دوباره میفرستن؟😞😞

اره بابا بیمارستان خوبیه 

مشکلی ک نداشتی خدای نکرده

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗
2714

اتفاقا دیروز تو صفحه اینستاگرام سونوگرافی نیلو تهران 

خانم دکترش داشت خیلی خوب توضیح میداد عکس رنگی رو.. و میگفت اگه ماده حاجب رو آروم وارد کنیم کمتر اذیت میشه بیمار.. من که خیلی دوترشو دوست دارم خیلی مهربونه.. اگه اینستا داری حتما برو ببین .. 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
ن ضرر ک نمیدونم فقط برام عجیب اومد یعنی منم بعد ی سال دوباره میفرستن؟😞😞 اره بابا بیمارستان خوبیه& ...

داشتم چسبندگی واسه همون شک کردم ..  دکتر بهم دوفاستون داده  فعلا لخورم تا ماه بعد روزی ۳ تا  بخورم ...

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
کاش زودتر حامله بشیم خیلی حس خوبیه نمیدونم چرا تا یه مشکلمون حل میشه یه مشکل دیگه میاد سراغمون

دقیقا همینه ایشالله خدا نظر کنه

فقط رسیدی مطب یر عکس یه ژلوفن بخور یه شیافم بزار من اینکارو کردم دردم قابل تحمل بود

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
اتفاقا دیروز تو صفحه اینستاگرام سونوگرافی نیلو تهران  خانم دکترش داشت خیلی خوب توضیح میداد عکس ...

اره واقعا  دفعه قبل من هیجی نفهمیدم اینقدر دکترم خوب بود نگین انجام داده بودم..ولی ابن سینا خیلی خشن یگبودن

داشتم چسبندگی واسه همون شک کردم ..  دکتر بهم دوفاستون داده  فعلا لخورم تا ماه بعد روزی ۳ ت ...

اها خب ایشالا ک رفع میشه و هممون مامان میشیم ب زودی 🤗😇

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗
دقیقا همینه ایشالله خدا نظر کنه فقط رسیدی مطب یر عکس یه ژلوفن بخور یه شیافم بزار من اینکارو کردم در ...

الان زنگ زدم نوبت بگیرم کلی وسیله گفته باید بگیری 

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔
2706