2726
عنوان

عکس رنگی کجا برم؟کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 63 پست
کاخ هر چی زنگ زدم جواب نمیدن

من عالیه شوعی رفتم پارسال170 بدون بیهوشی ولی کلا دو دیقه ام طول نکشید.کارش خوبه ولی اخلاقش تنده

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
فک کنم باید قبلش  نامه عدم عفونت بگیری از دکترت

ساغر جان عزیزم شما چرا باردار نمیشی ؟؟؟منکه فکر کنم مشکلم تنبلی تخمدان بود اما خب فعلا خوب شدم 

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عالیه شوعی رفتم پارسال170 بدون بیهوشی ولی کلا دو دیقه ام طول نکشید.کارش خوبه ولی اخلاقش تنده

باردار شدی ؟

منم ۵ تا فولی بالای ۱۷ دارم همیشه😒😒😒 نمیشه لعنتی  ای یو ای منفی ام دارم  البته شوهرم ...

من شوهرم سالمه

این ماه ده تا فولی داشتم

دعا کنید با عکس‌رتگی باردار بشم 

خیلی میترسم از عکس رنگی

2728
دستت درد نکنه عزیزم ژلوفن داریم چندتا باید بخورم

من فقط کدئین روم جواب میده😁

بعدم اینک من دردم بعدش زیاد بود یعنی میپیچیدما خعععلی افتضاح میتونی رسیدی تو مطب بخوری 

اگه کاخ رفتی خیلی کوچه اش باریک اصلا جای پارک نییست و هماهنگ باش با اسنپ یا اژانس ک بیان جلو مطب چون بعد عکس اصلا نمیتونی پیاده روی کنی

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗
من فقط کدئین روم جواب میده😁 بعدم اینک من دردم بعدش زیاد بود یعنی میپیچیدما خعععلی افتضاح میتونی رس ...

ای واااااااای تا چند روز نمیشه پیاده رفت

باردار شدی ؟

نه اسپرم همسرم مشکل داشت اون موقع بر ای یو ای عکس گرفتم .دیگه همسرم عمل کرد خوب شد  ولی بازم نشدم چون خودم یه کیست اندومتریوز در اوردم بهم دارو دادن ک از بین بره نرفت فعلا تا عید فرصت دادن بر اقدام طبیعی

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
ساغر جان عزیزم شما چرا باردار نمیشی ؟؟؟منکه فکر کنم مشکلم تنبلی تخمدان بود اما خب فعلا خوب شدم 

شوهرم  مشکل داره

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ن کاخ اصلا توجه نمیکنه ب این موضوع 

اصلا هم بهداشت رو رعایت نمیکنه 

ی تشکچه یکبار مصرف پهن کردن رو تخت همه رو اون میخوابن🤢

من یادمه لباسمو دراوردم زیرم پهن کردم 

گفتم اومدم درمان نشم ن از عفونت بمیرم🙄

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗

چه بدبختیایی باید بکشیماااااا

شوهرم هی میزد تو سر خودش میگفت بچه بیاریم من قبول نمیکردم 

فکر‌میکردم بار اول حامله میشم

حالا چقدر آمپول باید بزنمو قرص بخورمو...

کجا میشه ادرسش

نه اسپرم همسرم مشکل داشت اون موقع بر ای یو ای عکس گرفتم .دیگه همسرم عمل کرد خوب شد  ولی بازم نش ...

کاش زودتر حامله بشیم خیلی حس خوبیه

نمیدونم چرا تا یه مشکلمون حل میشه یه مشکل دیگه میاد سراغمون

چند بار عکس گرفتی تو فاصله چقدر؟؟؟

۴ سال فک کنم ..مگع با فاصله کم ضرر داره ...  به نطرت به عکس رنگی ابن سینا اعتماد کنم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706