1676
1605
عنوان

عکس رنگی کجا برم؟کمک کنید

285 بازدید | 63 پست

یجا تو‌کرج‌ پیدا کردم بنظرتون برم؟؟ جا با جا فرق داره؟؟؟قبلش نیازه قرص بخورم؟

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

برو کاخ تهران .من ابن سینا رفتم   ناراحتم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .این جمله  حالمو خوب میکنه  من  به دستان خدا خیره  شدم  وخدا معجزه  کرد   انشالله به زودی معجزه  بشه  🤗

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من کاخ رفتم ک اینجا خیلی ازش تعریف میکردن و اکثر دکترای تهرانم میفرستن همونجا  ولی ن تمیز بود ...

چه قرصی

1677
من کاخ رفتم ک اینجا خیلی ازش تعریف میکردن و اکثر دکترای تهرانم میفرستن همونجا  ولی ن تمیز بود ...

حالا جواب گرفتی ؟باردار شدی؟مشکلت چی بود

1665
نعع هیچ مشکلی نبود یکسالم گذشته و من همچنان تو اقدامم😬😬

من فولیکولمم۲۴ هست اما نمیدونم چرا باردار نمیشم شوهرمم سالمه

[QUOTE=112447821]با ....  نمیدونم   فقط کاخ بیهوشی نداره  فک کنم ..ابن سینا  داره ..  من بودم بیهوشی میرفتم  دفعه اول و دومم با بیحسی بود اصلا درد نداشتم  ..ولی  ایندفعه داشتم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجانم  ۷ ساله  منتظرم  ،ای کاش میدونستم  کی تموم میشه  این انتظار   😥😥منی که  حتی یه  مسکن نمیخوردم موقع سردرد  کلی تو این  سالها  امپول  و دارو  مصرف کردم  ولی هیچی به هیچی 😭😭 عزیز دل مادر   برای داشتنت  دلی را به دریا  زدم کسی که از اب هم واهمه داشت  .خدایا  من هنوزم امیدوارم  .این جمله  حالمو خوب میکنه  من  به دستان خدا خیره  شدم  وخدا معجزه  کرد   انشالله به زودی معجزه  بشه  🤗
کاخ هر چی زنگ زدم جواب نمیدن

فک کنم باید قبلش  نامه عدم عفونت بگیری از دکترت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فولیکولمم۲۴ هست اما نمیدونم چرا باردار نمیشم شوهرمم سالمه

منم ۵ تا فولی بالای ۱۷ دارم همیشه😒😒😒 نمیشه لعنتی 

ای یو ای منفی ام دارم 

البته شوهرم ضعیف بود کمی الان بهتره امیدوارم این ماه بشه

کاخ هر چی زنگ زدم جواب نمیدن

من عالیه شوعی رفتم پارسال170 بدون بیهوشی ولی کلا دو دیقه ام طول نکشید.کارش خوبه ولی اخلاقش تنده

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
فک کنم باید قبلش  نامه عدم عفونت بگیری از دکترت

ساغر جان عزیزم شما چرا باردار نمیشی ؟؟؟منکه فکر کنم مشکلم تنبلی تخمدان بود اما خب فعلا خوب شدم 

من عالیه شوعی رفتم پارسال170 بدون بیهوشی ولی کلا دو دیقه ام طول نکشید.کارش خوبه ولی اخلاقش تنده

باردار شدی ؟

منم ۵ تا فولی بالای ۱۷ دارم همیشه😒😒😒 نمیشه لعنتی  ای یو ای منفی ام دارم  البته شوهرم ...

من شوهرم سالمه

این ماه ده تا فولی داشتم

دعا کنید با عکس‌رتگی باردار بشم 

خیلی میترسم از عکس رنگی

دستت درد نکنه عزیزم ژلوفن داریم چندتا باید بخورم

من فقط کدئین روم جواب میده😁

بعدم اینک من دردم بعدش زیاد بود یعنی میپیچیدما خعععلی افتضاح میتونی رسیدی تو مطب بخوری 

اگه کاخ رفتی خیلی کوچه اش باریک اصلا جای پارک نییست و هماهنگ باش با اسنپ یا اژانس ک بیان جلو مطب چون بعد عکس اصلا نمیتونی پیاده روی کنی

1651