2733
2734
عنوان

چرا این دختر اینجوری میکنه ؟؟

121 بازدید | 6 پست

بچه ها من یه مشکلی دارم که اگر یه رفتاری از کسی ببینم که باعث ناراحتیم بشه مدت ها ذهنم رو درگیر میکنه و باعث ناراحتیم میشه ، الویت رو به خودم نمیدم و نمیگم گور پدرش (ببخشید اینطوری میگم ) که این رفتار رو کرد و مدت ها ناراحتم و فکر میکنم چرا اینطوری کرد

حالا 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

پارسال یکی از سال بالایی های من ارشد امتحان داد اون موقع واقعا باهم دوست بودیم و خیلی با هم خوب بودیم بهم گفت سال دیگه بهت حتی خلاصه هام رو هم میدم !! منم انتظاری نداشتم فقط امسال که شد گفتم ازش یه راهنمایی بگیرم که چه طوری درس بخونم و چه منابعی بگیرم ، تو واتس اپ و تلگ؟؟رام بهش پی ام دادم بهم بعد یه روز گفت هر وقت دیدمت بهت میگم الان هزار بار شده که دیدمش اما از دور سریع سلام احوال پرسی میکنه که من سمتش نرم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

دلیل این رفتارش چیه آخه ؟؟ من دیگه دوست ندارم برم کتابخونه چون وقتی این آدم رو میبینم که همچین رفتاری میکنه خیلی ناراحت میشم و ذهنم درگیر مبشه 

بعد این دختر خیلی پارسال درس میخوند و وقتی کنکور تاریخش افتاد عقب این یه ماه نتونست درس بخونه چون خسته شده بود با اینکه رتبش خیلی خوب شد اما اون دانشکاه و رشته ای که میخواست نتونست و مجبور شد بره پردیس ، میگم نکنه داره دوباره کنکور میده که اینجوری نمیخواد من برم سمتش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولش کن. متاسفانه خیلیا اینجورین. تنگ نظرن. تجربیاتشون رو دوست ندارن انتقال بدن. راه خودتو برو. 

درسته عزیزم ، آخه تا این حد ؟؟ واقعا برام قابل باور نیست ، من احتمال میدم دوباره میخواد کنکور بده وگرنه چه طور یه آدم میتونه انقدر بیچاره باشه ولقعا برام عجیبه 

کاش میتونستم به بقیه بی توجه باشم 

درسته عزیزم ، آخه تا این حد ؟؟ واقعا برام قابل باور نیست ، من احتمال میدم دوباره میخواد کنکور بده وگ ...

ممکنه‌. کلا شما هم محلش نده. حالا کنکور بده نده هر کار کنه چه تاثیری تو زندگی شما داره. شما دنبال برنامه ها و اهداف خودت باش. فکرتو مشغول اون نکن.