2737
2734
عنوان

جداکردن یارانه

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 31 پست
دیگه اون بستگی به شانست داره فک کنم. خب برو بپرس ببین چی میگن ولی فکر نکنم قطع کنن اخه دلیل نداره

دقیقا سوال من همین بود که اونایی که رفتن یارانشونو جدا کردن و قطع شده به چه علت بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمانی ک ما عروسی کردیم خواهرشوهربیشعورم برای دورجدیدش ک رفت ثبت نام کرد شوهرمنو حذف کرد الان ۵سال گذشته شوهرم یارانه نداره منم یارانم رو خانوادمه دوتابچه دارم بی یارانه نمیدونم باید چه کنم درست بشه

2728
زمانی ک ما عروسی کردیم خواهرشوهربیشعورم برای دورجدیدش ک رفت ثبت نام کرد شوهرمنو حذف کرد الان ۵سال گذ ...

یعنی چجوری شوهرت حذف شد؟؟چون خواهر شوهرت ثبتنام کرد شوهرت حذف شد؟؟!

والا متاسفانه کلا ثبتنام انجام نمیدن ،مشکل خیلی ها هست😕😕

دقیقا سوال من همین بود که اونایی که رفتن یارانشونو جدا کردن و قطع شده به چه علت بوده؟

میدونی علت ما این بود یه دور جدید بود باید همه دوباره ثبتنام میکردن آشغالا اعلام نکرده بودن اونایی ک عقدکردن باید رو خانوارخودشون ثبتنام کنن خواهرشوهرمنم بدون اینکه ازکافی نتی بپرسه شوهرمنو ننوشت شانس گندمون اینا روز اول باید میرفتن براثبتن نام ولی مامانم روز چهارم نوبتشون بود دیگه منو حذف نکرد نوشت اسممو 

2738
یعنی چجوری شوهرت حذف شد؟؟چون خواهر شوهرت ثبتنام کرد شوهرت حذف شد؟؟! والا متاسفانه کلا ثبتنام انجام ...

خواهرشوهرم مجرده فکرمیکرد چون ماعقد کردیم دیگه نباید با اونا نوشته بشه باید جدا بریم ثبتنام

عجب بی عقلی کرده😐

هیچ من شانس ندارم دیشبم باشوهرم بحث کردم گفتم برو درستشون کن اینقدر بیخیالی .حتی شناسنامه منوخودشو عوض نکرده هنوز هروقتم میگم بریم هی امروز فردا میکنه...بهش گفتم حالا با این شناسنامه ها ی قدیمی میخوای چیکارکنی هیچ جاهم قبول نمیکنن حالا چطور میخوای بری درستشون کنی ...نکبته نکبت

هیچ من شانس ندارم دیشبم باشوهرم بحث کردم گفتم برو درستشون کن اینقدر بیخیالی .حتی شناسنامه منوخودشو ع ...

نکبت

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
هیچ من شانس ندارم دیشبم باشوهرم بحث کردم گفتم برو درستشون کن اینقدر بیخیالی .حتی شناسنامه منوخودشو ع ...

شناسنامه که عیبی نداره قدیمی باشه،اجبار نشده،ماهم عوض نکردیم،ولی کاش میشد واسه یارانه ها یه شکایتی اعتراضی چیزی میزدی،برو شورای حل اختلاف شکایت کن بعدم اگه درست نشد برو دیوان عدالت

شناسنامه که عیبی نداره قدیمی باشه،اجبار نشده،ماهم عوض نکردیم،ولی کاش میشد واسه یارانه ها یه شکایتی ا ...

باید وقتی سایت بازبشه بره ثبت نام کنه خو اصلا پیگیرنیس حالاحالاهم سایت خانواراضاف نمیکنه .

2706