1464
1411

هرچی بخونم حالمو بد میکنه مثلا سرصبحی یکی گفته بود زن اول شوهرم اذیت میکنه شوهرمم پا میده من شدید استرس گرفتم تپش قلب گرفتم مجبور شدم برم قرصامو بخورم یکی بگه خیانت من دیکه مردم همیشه شخصیتای داستانو خودم و شوهرم میدونم هر حرف شوهراشون رو ده دفعه میخونم شوهرمو تصور میکنم ک داره اون حرفا رو میزنه بعدش زنگ میزنم شوهرم و....مثلا یکی تعریف کرد رفته خونه شوهرشو لخت دیده من بازم خودمو و .....خستم دیگه از این رفتارام بچم بستریه شوهرم دیشب ساعت ۱ رفت خونه آسایش نداشتم تا الان رفتم روانشناس خیلی حرف زد ولی هچی😔یکی بگه جن دیدم و فلان من دیگه حرات ندارم برم دستشویی یکی گفت حس ششم دارم گفتم بنظرت شوهرم خیانت میکنه گفت آره روزگارمون سیاه بود سیاه تر شد شوهرم وات و تل و هیچی نداره گوشیش همیشه در دسترسمه رمزشم سال تولد خودمه بچها خستم چیکار کنم

واااا .... عزیزم انقد به خودت انرژی منفی نده ...بعدشم انقد حساسی نیا تاپیکای اینجارو بخون ....این حس ششمم تو این‌موارد کسی و ندیدی  نشناختی واقعا چرته!!!!

کاربری سابق هستم ....کاربری قبلیم رو خودم گفتم بترکونن🤪

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

نکن دختر نکن از اینکارا اینقدر انرژی منفی جذب نکن 

یه مدت نیا اینجا فیلم طنژ ببین 

شاد وخرم پیش همسرت زندگی کن همه که مشکل ندارن خیلی ها هم هستن شادن 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

تا چند ماه اول عضویتم منم مثل خودت بودم یه مدت نیومدم حالم بهتر شد زندگی و اعصابتو بخاطر این حرفا بهم نریز تازه همشونم واقعی نیس بعضیا عقده پر بازدید شدن دارن میان ازین داستانا سر هم میکنن

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الا بذکر الله تطمئن القلوب❤خدایا شکرت❤                           به آرزوهام قول رسیدن دادم😊 تیکر رسیدن به آرزوهامه😄
1334

بابا من چند وقته فکرم خیلی خیلی منفی شده همش فکر جدایی هستم.  یه شب به خاطر این تاپیکا 

انقد گریه کردم. شوهرم که میاد یاد بدی مردها میفتم. ولش کن نخون . بعضیاش الکیه برای من و تو که ساده ایم

خیلی میری غرق فیلم میشیا خخخخخخ تو فک کنم باید بری پیش روانشناس قرص نخور

میرم دیدم تغییری نکردم نرفتم تپش قلب شدید گرفتم دکتر قرص قلب داده میگه عصبی هس از لحاظ جسمی سالمی

ای بابا اینا هزار تا مشکل دارن دلیل نمیشه ماخودمونو تصور کنیم ک عزیزم.هیچ زمانی جای شخصیت داستانی با خودت عوض نکن ب هرچی فکر کنی واقعی میشه ب چیزای خوب فکر کن 🌺😍🤩

میشه برای بچه دارشدنم نفری یه صلوات مهمونم کنید؟❤😍
1474
تازه من انتقام زنای ساده رو از شوهرم میگیرم 😔

دقیقا همینه. شوهرم که میاد یاد مردهای بد میفتم و با بداخلاقی انتقام میگیرم. دست خودم نیست. 

این به خاطر همدردی و همزاد پنداری که داریم. نخون ولش کن ما خودمون به اندازه کافی مشکل داریم‌ . اگه خدایی باشه و مهربونه پس خودش باید براشون درست کنه. کارای خدا به ما چه مربوط؟ هان؟ خودش اگه بزرگه درست کنه. خودش غصشونو بخوره‌.

تازه من انتقام زنای ساده رو از شوهرم میگیرم 😔

وا چرا تواینجوری ول کن بابا چرامیونه خودت وشوهرتو خراب میکنی به خاطر زندگی مردم عقلت کجاست پس مام به خاطرتو بریمباشوهرمون دعوا کنیم مگه دیوانه ایم  

دهن بین نباش انقد.نصف تاپیکای اینجادروغه دستی دستی زندگیتوخراب میکنی بعدبایدبشینی حسرتشوبخوریا

گاهی وقتا میزنمش فحشش میدم همممه کاری سرش در میارم خسته شده صرفا سر اینکه میگه بچه شیر میدی هورمونات بهم ریخته تحملم میکنه خیلی وقتام بدجنس میشه صد برابر نلافی میکنه😔

1508