2703
2553

بابا این جا یه زمانی یه درصد کمی آقا پیدا میشد تک و توکی. هر از گاهی. الان شده عین واگن ویژه بانوان مترو آخر شب که بیشتر از خانم ها توش آقایون هستن. چی شده که این سایت رو مورد عنایت قرار داده اند؟  با شناختی که از این جنس مذکر دارم, هیچ وقت بیخودی وقتشون رو تلف کنن مگه براشون عایدی و فایده داشته باشه. وگرنه اون ها اهل درد و دل کردن نیستن! 

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چرا اخه مگه اونا ادم نیستن 

متفاوتن!!  مردها و زن ها متفاوتن. وگرنه کنار نی نی سایت یه سایت مردونه هم پیدا میشد واسه درد و دل کردن مردها. مثلا سیبیل سایت

من چند ساله عضوم و مردای زیادی اینجا دیدم که عضو بودن

واقعا خیلیاشون خیلی با ادب و با شعور بودن

به نظرم اگه حد خودشون. و رعایت کنن ،هیچ مشکلی واسه سایت و ما نداره

والا تو این مدت برای ما هیچ مشکلی درست نکردن

اللهم عجل لولیک الفرج
من چند ساله عضوم و مردای زیادی اینجا دیدم که عضو بودن واقعا خیلیاشون خیلی با ادب و با شعور بودن به ...

من هم سه سالی میشه تو این سایت سرگرمم. اما تازگی ها تعدادشون به شدت افزایش پیدا کرده 

2714
متفاوتن!!  مردها و زن ها متفاوتن. وگرنه کنار نی نی سایت یه سایت مردونه هم پیدا میشد واسه درد و ...

😂😂😂😂😂😂گناه دارن بابا چیکارشون دارین یه چرخی میزنن میرن دیگه 

مردادی ها جذابن مخصوصا اگه خانوم باشن 😊😊
متفاوتن!!  مردها و زن ها متفاوتن. وگرنه کنار نی نی سایت یه سایت مردونه هم پیدا میشد واسه درد و ...

عزیزم کی گفته اینجا مختص خانماست؟

اصلا اینطوری نیست 

یه آقایی بود به اسم آقای شاهد ،احتمالا قدیمیای سایت بشناسنش،واقعا مرد بود ،چه تاپیکای خوبی داشت .همه که مثل هم نیستن

اللهم عجل لولیک الفرج
من هم سه سالی میشه تو این سایت سرگرمم. اما تازگی ها تعدادشون به شدت افزایش پیدا کرده

همون بی تربیتهاشون که مشکل درست میکنن همونان که با کاربری دیگه میان خودشون رو با شخصیت جلوه میدن ، اصلا مردها چه به نی نی سایت 

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

خب افزایش پیدا کنه چی میشه مگه؟؟

نمیخورنمون که

اگه خانمای سایت نیان جاشون و وسط سایت پهن کنن هیچی نمیشه ،درخواست دوستیا رو قبول نکنن،دهن به دهنشون نزارن 

کاری که من این چند سال کردم

اللهم عجل لولیک الفرج
😂😂😂😂😂😂گناه دارن بابا چیکارشون دارین یه چرخی میزنن میرن دیگه 

به نظرت چرا پسرها دور مدرسه دخترونه جولان میدن وقت تعطیلی؟  اینجا یه سایته که زن های زیادی توش میان از تنهایی شکایت میکنن و غم و غصه هاشون رو میگن. 

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره, هیچ گربه نری هم محض رضای خدا موشی رو که شکار کنه رو نمیده به گربه ماده تا خیرات کرده باشه

خب افزایش پیدا کنه چی میشه مگه؟؟ نمیخورنمون که اگه خانمای سایت نیان جاشون و وسط سایت پهن کنن هیچی ...

منظور منم همینه که واسه سواستفاده این جوری زیاد شدن و باید حواسمون جمع باشه

2706