2726
عنوان

خوشگل بودن خوب نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 20 پست
منم نمیدونم خوشگلم یا معمولی بنظر خودم معمولیم ولی شوهرم همیشه میگه تو بهترینی واسم ازنظرظاهری هم شو ...

همینو میگم دیگه

الان من نمیدونم کسب که دوستم داره

بخاطر ظاهره یا اخلاق خاصم

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
من بیشترازفرم بینیم متنفرم دلم میخادبرم عمل کنم ولی همسرنمی ذاره میگه همینجوری خوبه دست نزن   & ...

خب وقتی اینجوری دوست داره چرا دست بزنی

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من ک میگه زیبایی برام ملاک بوده و زیبا نبودی باهات ازدواج نمیکردم 😤😤😤بی ادب 

ولی نع تو رفتار و عملش میبینم فقط باطن رو در نظر داره 

اما ظاهرم بی تاثیر نیس 

خوبه خب تو ی جمعی میشینی  یهو با ی ذوقی نگات میکنه ک بهت میفهمونه ک تو قشنگ ترینی 

عوووق چه لوس کامنت گذاشتم ولی زیبایی خوبه تحت هررر شرایطی

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗
شوهر من ک میگه زیبایی برام ملاک بوده و زیبا نبودی باهات ازدواج نمیکردم 😤😤😤بی ادب  ولی نع تو ...

من احساس میکنم اگه قیافمو به هردلیلی از دست بدم

دوستم ندارن دیگه  

2728
من احساس میکنم اگه قیافمو به هردلیلی از دست بدم دوستم ندارن دیگه    

مگه میشه نداشته باشن _از سر ترحمم شده دوس دارن😬🤭

خدا نکنه کسی مشکلی براش پیش بیاد 

ولی خب نععع میگم ک ظاهر ی لحظه ادمو میگیره و جذب میکنه اما اخلاق و سیرتته ک طرف رو موندگار میکنه و دلبسته 

مخصوصا واسه زن و شوهر ک واقعا واقعا چهره عادی میشه

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗
مگه میشه نداشته باشن _از سر ترحمم شده دوس دارن😬🤭 خدا نکنه کسی مشکلی براش پیش بیاد  ولی خب ن ...

دقیقا