2703
2553
عنوان

دلیل این رفتارش چیه واقعا گیج شدم

151 بازدید | 14 پست

بچه ها من یه مشکلی دارم که اگر یه رفتاری از کسی ببینم که باعث ناراحتیم بشه مدت ها ذهنم رو درگیر میکنه و باعث ناراحتیم میشه ، الویت رو به خودم نمیدم و نمیگم گور پدرش (ببخشید اینطوری میگم ) که این رفتار رو کرد و مدت ها ناراحتم و فکر میکنم چرا اینطوری کرد

حالا 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

پارسال یکی از سال بالایی های من ارشد امتحان داد اون موقع واقعا باهم دوست بودیم و خیلی با هم خوب بودیم بهم گفت سال دیگه بهت حتی خلاصه هام رو هم میدم !! منم انتظاری نداشتم فقط امسال که شد گفتم ازش یه راهنمایی بگیرم که چه طوری درس بخونم و چه منابعی بگیرم ، تو واتس اپ و تلگ؟؟رام بهش پی ام دادم بهم بعد یه روز گفت هر وقت دیدمت بهت میگم الان هزار بار شده که دیدمش اما از دور سریع سلام احوال پرسی میکنه که من سمتش نرم

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

صلاح خویش را خسروان دانند⁦(・_・;)⁩

شدشد_نشدنشد_ولش_کن⁦(;;;・_・)⁩#  

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

دلیل این رفتارش چیه آخه ؟؟ من دیگه دوست ندارم برم کتابخونه چون وقتی این آدم رو میبینم که همچین رفتاری میکنه خیلی ناراحت میشم و ذهنم درگیر مبشه 

بعد این دختر خیلی پارسال درس میخوند و وقتی کنکور تاریخش افتاد عقب این یه ماه نتونست درس بخونه چون خسته شده بود با اینکه رتبش خیلی خوب شد اما اون دانشکاه و رشته ای که میخواست نتونست و مجبور شد بره پردیس ، میگم نکنه داره دوباره کنکور میده که اینجوری نمیخواد من برم سمتش 

سودا باعث میشه شما متمایل به افسردگی باشید و گروه خونی A مستعد افزایش سودا هستن 

درسته باید چی کار کنم ؟الان واقعا از نظر روحی خیلی داغونم 

ببخشید عزیزم میشه اون جریان بالا رو هم که نوشتم بخونی و بگی چرا این آدم اینجوری میکنه و من چی کار کنم کمتر ناراحت بشم ؟

2714
صلاح خویش را خسروان دانند⁦(・_・;)⁩ شدشد_نشدنشد_ولش_کن⁦(;;;・_・)⁩#  

یعنی چی !؟ آخه چرا همچین رفتاری میکنه 

خیلی برام عجیبه باعث شده دلم نخواد برم کتابخونه دانشگاه که جتی باهاش چشم تو چشم هم نشم

کلا چرا نمیگم به درک که همچین رفتاری کرد ، کلا چرا انقدر زود رنج هستم دیگه خسته شدم واقعا 

درسته باید چی کار کنم ؟الان واقعا از نظر روحی خیلی داغونم  ببخشید عزیزم میشه اون جریان بالا رو ...

عزیزم مواد گرم و تر بخور تنها راحش اینه و اینکه بری تو جمع و قاطی بشی، هر چی کنار بکشی سودا بدتر میشه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
یعنی چی !؟ آخه چرا همچین رفتاری میکنه  خیلی برام عجیبه باعث شده دلم نخواد برم کتابخونه دانشگاه ...

عزیزم من نمیخام ناراحت بشی که 

ولی کلا بهت میگم اگه میخای موفق باشی کنکورت سنگ دل باش یه سال به هیچی جز موفقیتت کمک نکن 

من سالکی کنکور داشتم خیلی دست رد خورد به سینم یه کوچه بود یک ماه کامل میرفتم برا انجام کارام هی رذ میشدم اون کوچه تک تک مسیرش و من گریه میکردم چون واقعا میخاستم موفق بشم و ناامید نشم بعد یک ماه نشستم بکوب خوندم و فقط بخودم فکر کردم نه دوست نه آشنا نه هیچی متاهل هم بودم فقط شوهره برا خودم نگه داشتم روزی ۱۶ساغت مبخوندم 

توهم به هیچی فکر نکن هرچی خرصت داد بگو جهنم بشین پای درست 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
عزیزم من نمیخام ناراحت بشی که  ولی کلا بهت میگم اگه میخای موفق باشی کنکورت سنگ دل باش یه سال ب ...

مرسی عزیرم 

نه اصلا ناراحت نشدم ♥️♥️ آفرین به ارادتون ، من متاسفانه خیلی زود ناراحت میشم و بقیه خیلی روی من تاثیر میذارن ، چه قدر خوب که انقدر قوی هستی ، چرا منم نمیتونم بگم برن به جهنم 

شما چی قبول شدید ؟

مرسی عزیرم  نه اصلا ناراحت نشدم ♥️♥️ آفرین به ارادتون ، من متاسفانه خیلی زود ناراحت میشم و بقی ...

رشتمو نگم بهتره ببخشید تروخدا 

اشکال نداره رو خودت کار کن از چیزای ریز شروع کن 

عادت من برا هرچیزی یه بار ناراحتی بشی فداتشم 

من هنوز به ارشد و اینا نرسیدم رشته تجربی کنکور دادم 

ولی همونم خیلی هوای خودتو داشته باش ⁦♥️⁩😘

رشتمو نگم بهتره ببخشید تروخدا  اشکال نداره رو خودت کار کن از چیزای ریز شروع کن  عادت من ...

مرسی آسمان جون ♥️🌸

2706