2726
عنوان

آمار طلاق افزایش می یابد

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 27 پست
هیچی میگن نه ماه یک سکه!

یاخدا 

دولت میخاد شکم زندانی رو سیر نکنه زن ها رو بدبخت میکنه

همینه دیگه مرده خیالش راحته مهریه ای وجود نداره مثل حیوون برخورد میکنه با زنه

الحق که تو اسلام زن یعنی برده

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته پروژه چند همسری شون هم شکست خورد با این سه برابر شدن

بحث چند همسری نیست اینا ازین راه وارد شدن تا صیغه رو عادی جلوه بدن،به مرگ میگن تا به تب راضی بشیم نشنیدی مشهدو تایلند کردن؟میخوان کل کشورو تایلند کنن

بحث چند همسری نیست اینا ازین راه وارد شدن تا صیغه رو عادی جلوه بدن،به مرگ میگن تا به تب راضی بشیم نش ...

میدونی چرا چون اینا ایرانی نیستن.همشون از نسل عرب هستن.چرا کشورای عربی رو حمایت میکنن.دقت کردین چرا فامیلی هاشون هیچ اصالتی نداره!!!

آیت الله تبریزی

....اصفهانی

قمی

لنکرانی

دقت کنید تمام آخوندا همینن

2728
نداد بازم زندان نمیکنن

آره دقیقا،زن هیچ حق و حقوقی نداره تو کشورمون،جالبه اینا هر ناحقی به زنان میکنن میگن به خاطر خود زنه،برای تکریم شخصیت زنه 🙄فک میکنن ما گوشامون درازه 🙄🙄🙄

بحث چند همسری نیست اینا ازین راه وارد شدن تا صیغه رو عادی جلوه بدن،به مرگ میگن تا به تب راضی بشیم نش ...

بالاخره وقتی چه صیغه چه دائم، مرد یه خرجایی باید بکنه برا زن.... این گرونی که از امروز استارتش خورد به فنا داد همه رو😂😂😂

قرار بود یه ماه دیگه یه مسافرت 3 نفره بریم که کنسل شد 

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
بالاخره وقتی چه صیغه چه دائم، مرد یه خرجایی باید بکنه برا زن.... این گرونی که از امروز استارتش خورد ...

مردها و نمیشناسی؟حاضرن از چارتا چیز دیگه بزنن بخاطر اونجاشون😂😁😁

البته غلط میکنن ما زنها بهشون همچین اجازه ای نمیدیم،کور خوندن

مردها و نمیشناسی؟حاضرن از چارتا چیز دیگه بزنن بخاطر اونجاشون😂😁😁 البته غلط میکنن ما زنها بهشون هم ...

👌👌🌹🌹

"دوستت دارم”، آن هم خیلی زیاد، اما فکر رفتن که به سرت زد حتی اگر پشیمان هم شدی، برو! دوستت دارم، آن هم خیلی زیاد، اما اگر دلت با دیدن دیگری لرزید، رها کن مرا. دوستت دارم، آن هم بسیار زیاد، اما سال‌هاست که فهمیده‌ام، کسی که به رفتن فکر میکند، از کسی که میرود بی‌رحم‌تر است …دوستت دارم اما اینبار اگه رفتی، برای همیشه برو... یه دردایی واسه سن و سالی که داشتم خیلی بزرگ بود... ولی با همون دردها بزرگ شدم و حلشون کردم! 
از یه جمله من فهمیدی جایگاه زن برام بی ارزش؟عجببببب

عزیزم من گفتم جایگاه زن در کشورمون بی ارزشه با توجه به حرف آشکارتر که گفت طلاق زیاد میشه و مهریه هم زندانی نداره مردها میتونن خانوم ها رو دور بزنن  و مهریه ندن

بچه ها ینی چی مهریه زندان نداره؟ من تازه میخاستم برم اقدام کنم،پس من چیکار کنم؟هم پنجاه میلیون پول نقد دادیم بهش بی مدرک الان گردن نمیگیره میگه بعداز طلاق میدم ک مهریمو ببخشم، هم واممو دادم بهش،هم خودشو خونوادش هر ظلمیو در حقم میکنن،تازه نامزدم ،دگ بریدم خستم کردن ،خدا کجاس پس ؟این چ مملکتیه چه قانونیه،نامردا😔