2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تعریف کن برام 

مثلا بابام تو شرکت نفت بود

از اونجا اومد بیرون بیکار شد

بعدش رفت بوتیک کار کرد اوضاع بهتر شد

بعد ورشکست شد

دوباره بیکار شد

رفتیم چندسال با ننه اش ایناجو زندگی کردیم

اون. چندسالو کار کرد

دوباره خونه گرفتیم رفت سرویس مدرسه

یکی دیگه هم میشناسم

رو این پست ی ریپلای بزن ببینمت اونم بگم

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
لایک نکن تریف کن

ی خانمی گفت

شوهرم 19سالش بود از سربازی که اومد روز بعدش سرکار بود

دوطبقه خونه خرید

بعد از ی مدتی ورشکست شد

رفتن خونه مامان پسره

بعد خانمش به شوهره میگه

برو تو کار ساخت و ساز

آقا این میره توکار و حسابی نونش میره تو روغن

حالا بعد ی مدت طمع میکنه

ساختمون زیاد ورمیداره و اینا ورشکست میشه بدجور

حالا. بعد ی مدت میره تو کار پیک موتوری خانمشم کمکش میکنه یعنی کار میکنه

فعلا زندگیشون بدنیست خداروشکر

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

والا تو ۵ سال گذشته اطرافممون همه از صفر شروع کردن الان یکی دوتا خونه و ماشین و پولدارا.مام موندیم چیکار میکنن ملت میپرسی شغلشون چیه مثلا میگن نگهبان یا راننده یا میوه فروش یا کارمند

چی بگم والا

ما خودمون هیچی نخوردیم هیج جام نرفتیم الان یه جا زندگی میکنیم که من مغرور و ببینی گریت میگیره میفهمی گریه

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
والا تو ۵ سال گذشته اطرافممون همه از صفر شروع کردن الان یکی دوتا خونه و ماشین و پولدارا.مام موندیم چ ...

همه با وام و قسط و قرضه هیچی نخوری هیجا نری کافی نیس فق ک / دوست منم ک ی ساله بچه دار شده حقوق شوهرش دو میلیون تومنه هم خونه دارن هم ماشین

2706