2726
عنوان

فکر نمیکنم دندونای کسی مث من...

123 بازدید | 6 پست

جنسش داغون باشه ۱۸ سالمه اما تا الان ۱۴ تا دندون پر کردم روکش و عصب کشی و...هم کردم الان چند روزه درد امونمو بریده فک کنم دوتا عصب کشی دندونام نیاز داره با اینکه من روزی دوبار مسواک و نخ میکشم اینطوریم اما دوستم سالی یه بار یادش بیفته مسواک بزنه ماشاالله یه دندون خرابم نداره

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
خیالت تخت بدتر از تو هم هست

آخه کی تو این سن انقدر دندونش خرابه آخه

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۳تا بدون عصب کشی پرکردم

دوتاام با عصب کشی

دوتا دیگه دارم‌باید بدون عصب کشی پرکنم

دوتا دیگم عکس‌گرفتم از داخل پوسیده شدنه اوناروام باید درست‌کنم.من بخاطر آدامس و لواشکه

2728
دندون به تغذیه س نه بهداشت. شیر و لبنیات بخور 

اینم حرفیه