2726
عنوان

ملکه های سرزمین من

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 38 پست
همین آرمان های امام به زنان عزت و شرف داده. وگرنه از دید غربی ها متاسفانه زن یک وسیله بیش نیست.  ...

.خو دت به خودت حداقل توهین نکن .والا فردا به هرکی بگن ویزا میدن با سر میرن .توف به قبر .‌‌‌‌‌..............فردا شرفو به بر سر سفره به بینم زنو بچتو میتونی سیر کنی .

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
.خو دت به خودت حداقل توهین نکن .والا فردا به هرکی بگن ویزا میدن با سر میرن .توف به قبر .‌‌‌‌‌....... ...

خواهر یادتون باشه مشکلات اقتصادی تا حالا گریبان خیلی از کشور هارو گرفته. اینو هم یادتون باشه: تن فروش بهتر از وطن فروش😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر یادتون باشه مشکلات اقتصادی تا حالا گریبان خیلی از کشور هارو گرفته. اینو هم یادتون باشه: تن فرو ...

سکوت کن ..ریپلای هم نکون .حال داری وطن واسه من نون و اب نمیشه .والا واسه من ویزا بیاد رفتم .وطن و با کل امام های راحلش مفت و مجانی تقدیم شما باشد که رستگار شوید .😂

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
2728

اخوند یه کاری کرده که فکرمون تو عهد بوق مونده

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
معذرت میخوام اینو میگم. ولی اگه یه آقا تو خیابون مزاحم شما شد ناراحت نشید چون خودتون اینو میخواید.

غلط کردن مگه شهر هرته چنان با اسپری فلفل چشماشو در بیارم که به گوه خوردبیفته

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
غلط کردن مگه شهر هرته چنان با اسپری فلفل چشماشو در بیارم که به گوه خوردنبیفته

ما هم همینو میگیم. همه خانوما ناموس ما هستن و جای خواهر مادرمون هستن. الان یه عده نیان بگن طرف از عهد بوق اومده