1542
1480
عنوان

ملکه های سرزمین من

396 بازدید | 38 پست

انگلیسی ( با طعنه): آهای ایرانی چرا مردان شما با زنان شما دست نمیدهند؟ یعنی اینقدر به مردان خود بی اعتماد هستید؟ ایرانی ( با تبسم): چرا مردان شما نمیتوانند با ملکه دست دهند؟          

انگلیسی: ملکه فرد عادی نیست. هر کسی نمیتواند به او دست دهد. ایرانی: زنان سرزمین من همه ملکه اند..❤

الکیه همه بهم دست میدن تازه دوست دختر پسرا کارای جالبتریم میکنن😏

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه 😎😎 دوست داشتی اخلاقم خوب بود گشنه میموندی   میشه منو تو تایپیکای جنجالی قوم شوهر صدا کنید   

دیگه کار از دست دادنم گذشته

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

😐

هرروز صبح تو دوتا انتخاب داری✌:                ۱_بخوابی و رویاهاتو تو خواب ببینی🎆            ۲_از خواب بلند شی و اونارو بدست بیاری🏆              ♥️♥️                                                               من ی دختر گلگلی ام💐                               از اونایی که همه چیشون گل گلیه🌸              لباساشون👗وسایلاشون🧰ذهنشون🧠روحشون💫قلبشون....❤                               از اونایی که عاشق ساز های موسیقی اند🎻      از اونایی که وقتی دلشون گرفت💔وقتی هیجان زده بودن☺️وقتی خوشحال بودن😀میران سراغ کتاب و دیوان اشعار و ی فنجون قهوه کنارش📖☕از اونایی که حال دلشون خوب میشه با دیدن ی گل،با نوازش ی گل،با بوییدن ی گل🌼                                                    از اونایی که با مداد رنگی رویاهاشونو تو صفحه حقیقت به تصویر میکشن🎆                          من ی دختر گل گلی ام💐همونقدر حساس و ظریف،همونقدر شکننده🥀پس حواست باشه با ی گلگلی چجوری رفتار میکنی....💎                                

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

الکیه همه بهم دست میدن تازه دوست دختر پسرا کارای جالبتریم میکنن😏

با رسم شکل نشان ده ۲نمره😂😂😂

خداجونم من میدونم ناامیدم نمیکنی وبه زود یه نی نی میزاری تودلم .. پیشاپیش ممنونم خدای مهربونم 😍😍😍
1546
با رسم شکل نشان ده ۲نمره😂😂😂

👫💑💦👙👪👨‍👩‍👧‍👦

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه 😎😎 دوست داشتی اخلاقم خوب بود گشنه میموندی   میشه منو تو تایپیکای جنجالی قوم شوهر صدا کنید   
8
👫💑💦👙👪👨‍👩‍👧‍👦

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خداجونم من میدونم ناامیدم نمیکنی وبه زود یه نی نی میزاری تودلم .. پیشاپیش ممنونم خدای مهربونم 😍😍😍
1403
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

😎😎😎😎 متوجه شدی فرزندم 

1578