1600
1541
عنوان

ملکه های سرزمین من

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 38 پست
😎😎😎😎 متوجه شدی فرزندم 

بهله    ....خانوم اجازه منم یاد گرفتم از روعکسا 😂😂😂😂میخوای توضیح بدم😌😌😌

خداجونم من میدونم ناامیدم نمیکنی وبه زود یه نی نی میزاری تودلم .. پیشاپیش ممنونم خدای مهربونم 😍😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

بهله    ....خانوم اجازه منم یاد گرفتم از روعکسا 😂😂😂😂میخوای توضیح بدم😌😌😌

نه دیگ برو سر درست بچه 🤨🤨

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه 😎😎 دوست داشتی اخلاقم خوب بود گشنه میموندی   میشه منو تو تایپیکای جنجالی قوم شوهر صدا کنید   
1546
قرون وسطای یارو داره رباط میسازه ما هم هنو تو ارمان های امام ول میخوریم 

همین آرمان های امام به زنان عزت و شرف داده. وگرنه از دید غربی ها متاسفانه زن یک وسیله بیش نیست. 

باوووووشه من لفتم😁😁😁😎

انشاالله نی نی دار میشی ❤ بسلامت همین عکسارو اگه البته با شوهرت تمرین کنی 🤪

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه 😎😎 دوست داشتی اخلاقم خوب بود گشنه میموندی   میشه منو تو تایپیکای جنجالی قوم شوهر صدا کنید   
انشاالله نی نی دار میشی ❤ بسلامت همین عکسارو اگه البته با شوهرت تمرین کنی 🤪

ممنونم عزیزم 😘

خداجونم من میدونم ناامیدم نمیکنی وبه زود یه نی نی میزاری تودلم .. پیشاپیش ممنونم خدای مهربونم 😍😍😍
8
همین آرمان های امام به زنان عزت و شرف داده. وگرنه از دید غربی ها متاسفانه زن یک وسیله بیش نیست.  ...

.خو دت به خودت حداقل توهین نکن .والا فردا به هرکی بگن ویزا میدن با سر میرن .توف به قبر .‌‌‌‌‌..............فردا شرفو به بر سر سفره به بینم زنو بچتو میتونی سیر کنی .

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
.خو دت به خودت حداقل توهین نکن .والا فردا به هرکی بگن ویزا میدن با سر میرن .توف به قبر .‌‌‌‌‌....... ...

خواهر یادتون باشه مشکلات اقتصادی تا حالا گریبان خیلی از کشور هارو گرفته. اینو هم یادتون باشه: تن فروش بهتر از وطن فروش😑

خواهر یادتون باشه مشکلات اقتصادی تا حالا گریبان خیلی از کشور هارو گرفته. اینو هم یادتون باشه: تن فرو ...

سکوت کن ..ریپلای هم نکون .حال داری وطن واسه من نون و اب نمیشه .والا واسه من ویزا بیاد رفتم .وطن و با کل امام های راحلش مفت و مجانی تقدیم شما باشد که رستگار شوید .😂

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
1537
معذرت میخوام اینو میگم. ولی اگه یه آقا تو خیابون مزاحم شما شد ناراحت نشید چون خودتون اینو میخواید.

غلط کردن مگه شهر هرته چنان با اسپری فلفل چشماشو در بیارم که به گوه خوردبیفته

تاپیک جامع درخت کاری وسبزی کاری هرکی هرسوالی داره در خدمتم
غلط کردن مگه شهر هرته چنان با اسپری فلفل چشماشو در بیارم که به گوه خوردنبیفته

ما هم همینو میگیم. همه خانوما ناموس ما هستن و جای خواهر مادرمون هستن. الان یه عده نیان بگن طرف از عهد بوق اومده