2726
عنوان

شاغل یا خانه دار؟!

176 بازدید | 14 پست

دوستان گلم 

دوست دارم نظرتونو بدونم که به نظرتون توو زندگی مشترک خوبه یک خانم کار کنه و دستش توو جیب خودش باشه یا خانه داری بهتره؟؟کدوم مهمتره برای زندگی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی ب خودت داره

من ۵؟۴سال سرکار رفتم شغلمم نیمه خصوصی بود اداری بود خوب بود

همزمان متاهلم بودم ولی از زندگیم لذت نمیبردم

تصمیم گرفتم خانه دار شم و مادر بشم

الان ازین ک کارنمیکنم و مادر خانه دارم کیف میکنم

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!

بنظرم بیشتر به شوهر آیندت بستگی داره

اگه پولدار باشه و بتونه تامین کنه..و از طرف دیگه خسیس نباشه و اون هزینه متعارفو بهت بده هرماه..هیچ نیازی نیست ذهنتو درگیر کار و دغدغه هاش کنی..بالاخره کار مسئولیته..ذهنتو درگیر میکنه و شاید از زندگی متاهلیت استفاده کاملو نبری

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

من قبل از بارداری خیاطی میکردم، درسته درآمدم زیاد نبود، ولی خیلی کمک خرج بود برامون، الان که نمیتونم سخت شده

یه وقتایی شاید یکی دو روز وقت نمیکردم درست به کار خونه برسم، شوهرم که از سرکار میومد کمکم میکرد و با هم مرتب میکردیم

این حس همکاری و همدلی خیلی لذت بخشه❤

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍

برای خانوما خیلی سخته که هم شاغل باشن، هم مادر باشن و هم همسر باشن

ولی من لذت میبرم از اینکه کار خودم رو دارم و پرورشش میدم و یه مادر و یه همسرم 

یه وقتایی که دارم با دخترم بازی میکنم یا به درساش میرسم، میبینم شوهرم داره نگامون میکنه و وقتی نگاش میکنم بهم میگه خیلی خوشحالم که تو رو دارم و خیلی خوشحالم که بچه هامون همچین مامانی دارن ،همه ی خستگیام از وجودم میره بیرون❤

حتی اگه از نظر مالی هم کاملا تامین باشم هم دوست دارم کار خودمو داشته باشم، کارم رو کمتر میکنم، ولی هیچ وقت کنار نمیذارم

به آدم حس مفید بودن و قدرت میده

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍
2706