2410
2553
حق داری خودم هم نمیدونم چرا باید اینجوری بشیم خیلی مبارز کردم ترنس نشم ولی یک نیروی درونی مانع میشه ...

اصلا نگران نباش فقط کافیه باهاش کنار بیایی تو جامعه ما قبولش سخته اما داره جا میوفته. این یه عارضه هرمونیه و تقصیر شما نیست

حرف بقیه روت اثر نزاره

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس پروفایل خودتی عزیزم؟  چرا با خانوادت درمیون نمیذاری؟

آره خودم هستم چون من ۲۵ سال پسر بودم واقعا سخته گفتنش به خانواده فرض کن مهندس باشی ولی از داخل ی ترنس باشی ببین چقدر زندگیت بهم میخوره وقتی هم این موضوع رو بفهمند برای همین سکوت کردم

2720
نه نمیدونند دارم یواشکی دخترونه میکنم خودمو

خب نمیشه که بیتا جان باید به خانوادت بگی و بری دکتر و مدارک پزشکی رو کنی نگران نباش هر جیزی یه اولین باری داره خدا کمکت کنه 

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
نه نمیدونند دارم یواشکی دخترونه میکنم خودمو

بلوغ پسرونه داشتی؟؟؟

سخته که کاش. با یه مشاور میرفتید پیش خانواده صحبت میکردید

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑
آره خودم هستم چون من ۲۵ سال پسر بودم واقعا سخته گفتنش به خانواده فرض کن مهندس باشی ولی از داخل ی ترن ...

الهی عزیزم، چهره خوبی هم داری 

راه سختی رو در پیش داری امیدوارم خدا بیشتر هميشه کمکت کنه

زیاد خودتو درگیر نکن، سعی کن یه زندگی شاد داشته باشی. 

2714
ترنس يعني چي  يعني چجوريد ،؟؟

یعتی فرض کن وقتی میرم جلوی آینه فکر میکنم این منم اگه این منم چرا اینشکلیم درکی از خودم دارم ی دختر هست تو کارهای اجتماعی سرخورده ام چون وجودم با جسم فرق داره ی روح اشتباه دخترونه در بدن پسرونه البته بدن نیم پسرونه

اصلا نگران نباش فقط کافیه باهاش کنار بیایی تو جامعه ما قبولش سخته اما داره جا میوفته. این یه عارضه ه ...

اره عزیزم چقدر خوب درک‌میکنی . بخدا خیلی عذاب میکشیم ولی کسی چه میدونم از داخل ما خودمونم راضی نیستیم متفاوت باشیم ولی چه کنیم که هستیم و راهی ندارم بالاخره میگن ماه پشت ابر نمیمونه وجود ما هم همینه چند سال پنهانم کنیم ی روزی سر باز میزنه که ما دختریم ولی در بدن اشتباه

یعتی فرض کن وقتی میرم جلوی آینه فکر میکنم این منم اگه این منم چرا اینشکلیم درکی از خودم دارم ی دختر ...

ببخشيد اونوقت دستگاه تناسلي تون شبيه زنه يا مرد ،؟؟

خدایا هم دوستام هم دشمنام هرچی برای من میخوان اول به خودشون بده ......

خب نمیشه که بیتا جان باید به خانوادت بگی و بری دکتر و مدارک پزشکی رو کنی نگران نباش هر جیزی یه اولین ...

مرسی برام دعا کن معلوم نیست تا چند ماه دیگه که سینه هام بزنه بیرون چطوری برم جلوی پدرم بشینم احتمالا از خونه بندازن منو بیرون😭

[QUOTE=112442627]اره عزیزم چقدر خوب درک‌میکنی . بخدا خیلی عذاب میکشیم ولی کسی چه 

توی کشورما شاید دیدگاه خوبی نداشته باشن نسبت به این قضیه ولی کم کم درست میشه..اینکه شما ترنسین انتخاب خودتون نبوده اینجوری آفریده شدین پس نباید ناراحت باشین یا خجالت بکشین..انشالله که به همین زودیا مشکلتون برطرف شه💚

بلوغ پسرونه داشتی؟؟؟ سخته که کاش. با یه مشاور میرفتید پیش خانواده صحبت میکردید

اره بلوغ پسرونه داشتم ولی اگه به هیکلم نگاه کنی شباهت زیادی به دخترها داره اگه سینه هام نگاه کنی از قبل بزرگ بود الان با خوردن هورمون خیلی داره تابلو میشه خدا به دادم برسه جلوی پدرم میخوام با اون سینه ها بشینم سر سفره غذا چند ماه دیگه هم بزرگترم میشه

اره بلوغ پسرونه داشتم ولی اگه به هیکلم نگاه کنی شباهت زیادی به دخترها داره اگه سینه هام نگاه کنی از ...

بلوغ و اینجور چیزا اولش حتی واسه دخترام سخته و خجالت داره...نگران نباشین طبیعیه که اولش واکنش خوبی نشون ندن به هرحال شما رو چندسال به یه شکل دیگه دیدن..اما هرچی بشه شما بازم بچشونین نمیتونن ازتون ببرن...بعدم سعی کنین نمونه های دیگه رو هم بهشون نشون بدین تا بفهمن شما تنها کسی نیستین که اینجوری بوده

2706