2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من پر خوری عصبی دارم اصلا نمیتونم رژیم بگیرم 😔 

منم همینطوریم

وحشتناک میخورم وقتی عصبی میشم

ولی دیگه اراده کردم که بتونم

الان حس یه ادم چاق خپل بی اراده ناتوان رو دارم😅😅

. یکبار 3سال پیش وزنم برا شیردهی کم شده بود هررررررکی هررررجا منو میدید دهنش باز میموند

باز دوباره برگشتم

منم همینطوریم وحشتناک میخورم وقتی عصبی میشم ولی دیگه اراده کردم که بتونم الان حس یه ادم چاق خپل ب ...

دور از جونتون ، من هر روز نا خو دآگاه غش میکنم روزی چند یار حالم بد میشه معدم سسته اصلا سیر نمیشم دکتر زیاد رفتم بیفایده بوده 😞 تو رو خدا واسم دعا کنید دیگه نمیتونم زندگیم بر پایه پرخوری عصبی هست همه چیرو ازم گرفته 😭 

خوشبحالت.منم دوماه رژیم گرفتم با ورزش ۸ کیلو کم کردم ولی ادامه ندادم داره برمیگرده اراده ندارم

چه رژیمی گرفتی عزیزم؟ ورزش چی انجام میدادی؟

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
چه رژیمی گرفتی عزیزم؟ ورزش چی انجام میدادی؟

برنج ونون کم میخوردم شرینجات و تنقلات اصلا نمیخوردم. شام بیشتر سالاد و میوه والبته خیلی زود یعنی ۶تا ۷ شامم میخوردم. ورزش هم فقط پیاده روی و یکمم با وسایل ورزشی داخل پارک کار میکردم. مثل دوجرخه ثابت و این چیزا. شوهرم با همین روش از ۱۰۸ کیلو الان شده ۸۸ کیلو ولی اون اراده ش بیشتر ازمن بود من از ۸۲ اومدم تا ۷۳ ولی خب ادامه ندادم الان دوباره ۷۷ شدم 

درکلبه ی ما رونق اگر نیست ،صفا هست