1507
1411
عنوان

شوهرم بهم محل نداد😭😭😭😭

297 بازدید | 18 پست

پریشب دخترم بیدارشد وبدجور گریه میکردهرچی بغلش میکردم خودشو ازتوبغلم میانداخت پایین.یه لحظه گفتم بذار دستش نزنم شاید آروم بشه.همون لحظه باباش اومد فکرکرد ازموقعی که گریه میکرده من بغلش نکردم.یهو سرم داد کشید که چرا بغلش نمیکنی.خیلی ترسیدم چاره نداشت بزنه تو گوشم منم شوکه شدم هیچی نمیگفتم فقط نگاش میکردم .اولین بار بود بخوادسرم دادبکشه.بازم بااینکه مقصربود دیشب رفتم پیشش خوابیدم اصلا بهم محل نداد😭😭😭

خوب براش توضیح میدادی همون لحظه

خواهش میکنم، خواهش میکنم رفتارهای بد مذهبیا رو به پای اسلام نذارید، اگه یه آدم مذهبی کار اشتباهی میکنه مشکل از اسلام نیست! اشکال از خود اون آدمه!

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1484

خیییلی جدی بهش اینبار بگو مثلا میخای بگی دلت خیلی سوخته

من مادرم خییییبلی بیشتر از تو دلم واسه بچم میسوزه

هیچکی هم اندازه ی مادر بچشو دوست نداره

دارم میگم همون موقع گزاشتمش زمین  حالا دیگه میخای باور کن میخای نکن 

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک‌.....  
8
جایی ک باس حرف بزنی لال مونی میگیری بعد تقصیرو میندازی گردن اون  خب همینو بهش میگفتی دیگه

واقعا راست میگی.گفتم که الان گذاشتمش زمین ولی اونم چیزی نگفت ورفت خوابید

1476
چقدر ما خانومها ساده ایم  سرت داد زده و می‌خواسته بزنه بعد ناراحتی که بهت اهمیت نداده حالا مگ ...

اره خب وااای ازروزی که مرده نقطه ضعفتو بدونن.خب منم توشهرغریب وبی کس.تنها همین دیروز تاحالاهم که فهریم دارم دق میکنم.کسی نیست حتی باهاش حرف بزنم.

اره خب وااای ازروزی که مرده نقطه ضعفتو بدونن.خب منم توشهرغریب وبی کس.تنها همین دیروز تاحالاهم که فهر ...

یکم سرسنگین باش بعد بهش با لحن دردو دل و دلخوری  بگو چرا دادزدی؟؟؟   اول بپرس بعد..

یکم درد و دل کنی و از دلتنگی براش حرف بزنی  خودش خوب میشه و اخلاقشو درست میکنه

خدایی غربت سخته   فقد هم دلی و مهربونی همسر میتونه جبرانش کنه

یکم سرسنگین باش بعد بهش با لحن دردو دل و دلخوری  بگو چرا دادزدی؟؟؟   اول بپرس بعد.. یکم د ...

آره مخصوصا من که انقدربهش وابسته ام.واسه همینم انقدرناراحتم فکرکن بااین حال که اون سرم دادزده وناراحتم کرده من میخواستم دیشب پیش قدم بشم .برعکسی اون کم محلم کرد.شمااسمشو چی میزاری.باید چکارکنم