2410
2553
عنوان

شوهرم گریه میکنه میگه نرو

645 بازدید | 37 پست

دیشب بهش گفتم من فرصت ترک ترامادول روبهت دادم تا دو سه هفته ای ترک بودی دوباره لغزیدی شوهرم ترامادول میخوره اونم روزی یه خشاب ...هردقیقه ای بغض میکردومیگف بمون ولی میدونم تهش بن بسته ولی بازم موندم برم یانع

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اشتباه نکن حتما برو این زندگی زندگی نمیشه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
یا برو یا بمون ترکش بده

ترک نمیکنن

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

مگه قراره هر مشکلی تو زندگی رخ داد ادم فرار کنه ــ؟ بمونو بجنگ بمونو ترکش بده بمون و دوستش داشته باش😘

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
2706