2703
2553
گازوییلم مگه گرون شده؟؟

ففقققط بنزین گرون شده نه گاز نه گازوییل

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
الان یکم همه تو شوکیم اما یه هفته دیگه همه ریلکس میشن و به قیمت جدید بنزین عادت میکنیم وجیکم نمیزنیم ...

والا دوسال پیش دلار 3000 تومن بود الان 14 هزارتومنه چیکار کردید که بخاین برا بنزین بکنید مرع از کیلو 3 تومن شده 9 تومن گوشت 120 هزارتومن هر کار برا اونا کردید برا اینم میکنید 

الکی تاپیک نزنید 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر هفته میرفتم خونه مامانم با تپ سی میشد 12 هزارتومن اونم تو مشهد از یه محله به یه محله دیگه که سر ج ...

وقای یه باک بنزین میسه 180هزار تومان نمیشه که کرایه بالا نره خاک برسر ........

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
والا دوسال پیش دلار 3000 تومن بود الان 14 هزارتومنه چیکار کردید که بخاین برا بنزین بکنید مرع از کیلو ...

چیکار کنن تگه تاپیکم نزنن میترکن هر کی اعتضار کنه میبرن چوب تو آستین خودش خانوادش میکنن 

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2720
ففقققط بنزین گرون شده نه گاز نه گازوییل

همه چی گرون میشه خب

طرف سرویس مدرسه بچش وقتی گرون شه میاد جنس مغازشو گرونتر میده وقتی زنش با اسنپ بره دکتر سه برابر پول بده اونم درامدشو میبره بالا با فشار به مردم و....

لطفا درخواست دوستی ندید
2714
امروز؟ سه تومن خوبه که باید پونزده میزد در واقع

نه عزیزم دیروز

مگه از دیروز گرون نشد؟15 تومننننننن؟یا قرآن😐

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
از امروز

طرحای اینچنینی چه زود اجرا میشه،،،بعد طرح کنترل قیمت یا نظارت برقیمتها سه ماه طول میکشه تاابلاغبشه،،،زیبا نیس؟

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
امروز؟ سه تومن خوبه که باید پونزده میزد در واقع

من همین الانم زدم 8 تومن میزنه بازم..3 تومن رفته روش

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
همه چی گرون میشه خب طرف سرویس مدرسه بچش وقتی گرون شه میاد جنس مغازشو گرونتر میده وقتی زنش با اسنپ ب ...

ارع چون فکر ملت خرابه .خیلی از ماشینا دوگانه سوزه مطمین باش اون کسی که داره زیاد بهش فشار نمیاد ، قبلا هم سهمیه بندی بوده ی مدت متوقف شده بود.دوباره از سرگرفتنش ب خاطر اینکه ملت بنزین زیاد مصرف میکنن.واینکه وقتی ی مدت قیمت یه چیزی که تو کشوری ک تورمش بالاستوثابت نگه داسته بشه یهو کشش در میره.چند ساله بنزین گرون نشده .

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
اره لعنتی تقصیر من و توئه که چادر نمیپوشیم دیگه خدا لعنتمون کنه تقصیرمن و توئه😂😂😂

الان ربطی به چادر و حجاب داشت اصلا موضوع؟؟

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706