1874
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

متاسفانه 😭

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
1911

انتظار داری گرون نشع واقعا خاک بر سر روحانی با اون لبخند مزخرفش

وزن اولیه 80وزن فعلی 75هدف اول 70هدف دوم 65هدف سوم 60 به امید خدا میتونم                            بامداد خمار الهه جونم مرسی که هستی                      دوستهای بامدادی عاشقتونمممممم                            خانم عزیزی که داری رژیم میگیری ایشالله به زودی به وزن دل خواهت برسی نزاری چیزی مانعت بشه هرجقدر ناراحت هرچقدر عصبانی  فقط فقط دراون لحظه به خودت فکر کن اینو برای خودم هم نوشتم چون به وزن 65 رسیدم ولی به خاطر مشکلات وزنم دوباره برگشت الان میبینم هیچی از خودم مهم تر نیست
واقعا بنزین شد 3تومن؟؟

بله آزاد 3هزار سهمیه 1500

وزن اولیه 80وزن فعلی 75هدف اول 70هدف دوم 65هدف سوم 60 به امید خدا میتونم                            بامداد خمار الهه جونم مرسی که هستی                      دوستهای بامدادی عاشقتونمممممم                            خانم عزیزی که داری رژیم میگیری ایشالله به زودی به وزن دل خواهت برسی نزاری چیزی مانعت بشه هرجقدر ناراحت هرچقدر عصبانی  فقط فقط دراون لحظه به خودت فکر کن اینو برای خودم هم نوشتم چون به وزن 65 رسیدم ولی به خاطر مشکلات وزنم دوباره برگشت الان میبینم هیچی از خودم مهم تر نیست
1826
صد در صد.بابا حق دارن.نمیشه که بنزین‌لیتری ۳ تومن بزنن کرایشون همون کرایه قبلی باشه

عزیزم تاکسی ها از 200 تا 400 لیتر سهمیه دارن.... ازاد نیست که! قبلشم باز سهمیه داشتن 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎