1954
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
لیتری سه تومن

چرا شایعه میکنی چهارصد لیتر سهنیه دارن ک ۱۵۰۰ تومنه مازاد برون میشه سه تومن

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
دولت بفکر ماست میدونه پیده دوی برای سلامتی خوبه ، از طرفی من نگران سلامتی اونا هم هستم ... ارتفاع ما ...

ول کن باز میترکی

اینجا فحش دادن دردی دوا نمیکنه

نیلی جون زندگیمو بهت مدیونم عاشقتم بهترینم💖
1967
1976
عزیزم تاکسی ها از 200 تا 400 لیتر سهمیه دارن.... ازاد نیست که! قبلشم باز سهمیه داشتن 

چهارصد در ماه میشه روز ده دوازده لیترا بنظرت بدرد میخوره اصلا؟

خدایا من به امید عدالت فردای تو، امروز سکوت میکنم.

بیچاره چه شاسعه ای فقط شنیده لیتری 3هزار این شایعه است سهمیشون بخوره تو سرشون مگه چقدره

وزن اولیه 80وزن فعلی 75هدف اول 70هدف دوم 65هدف سوم 60 به امید خدا میتونم                            بامداد خمار الهه جونم مرسی که هستی                      دوستهای بامدادی عاشقتونمممممم                            خانم عزیزی که داری رژیم میگیری ایشالله به زودی به وزن دل خواهت برسی نزاری چیزی مانعت بشه هرجقدر ناراحت هرچقدر عصبانی  فقط فقط دراون لحظه به خودت فکر کن اینو برای خودم هم نوشتم چون به وزن 65 رسیدم ولی به خاطر مشکلات وزنم دوباره برگشت الان میبینم هیچی از خودم مهم تر نیست

ازاد سه تومنه درسته  

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
1718