2726
عنوان

چرا بعضی پیجا اینجوزین

193 بازدید | 32 پست

گرونترم میدن فالووور فیکم یه عالم دارن  ولی همین کاری رو پست میکنن سه ساعت بعد میزنن اتمام موجودی 

حالا ما یسره تو اینستا فعالیم قیمتمون هم کمه اما 

فقط گیر مشتری های نق نقو اذیت کن میفتیم کع فقط میخوان قیمت بگیرن بعد بگن وای چه گرون وای چجوری اعتماد کنیم وای ابیشو ندارین وو... 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نق نقو

بخدا انگار بیکارن قشنگ یکیشون هست هر موقع استوری میزارم میگه اینو میخوام قیمت هزینه ست همه رو میگم بعد دیگه طرف میره تا استوری بعدی انگار بیکاره😫😆

2728

ایران 

یعنی گرون تر بدی جنس بهتره خوششون میاد از گرونی😂😒

طبق علایق برو جلو قیمتا ببر بالا 

منم همین کار کردم طرف میومد کلی می‌خرید 

منم میگفتم خب اینقدر تخفیف 

نمون قیمت اول رو بهش میدادم 

اما چون فکر میکرد تخفیف دادم مدام مشتری میشد😂

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
تبلیغ زیر پوشتی بود ؟😂 انشالله کسبو کارتون پر برکت

الان مگه من لینک کانال پیجی چیزی گزاشتم اخه عزیزم

بخدا انگار بیکارن قشنگ یکیشون هست هر موقع استوری میزارم میگه اینو میخوام قیمت هزینه ست همه رو میگم ب ...

خب فقط میخواد قیمتشو بدونه حتما نباید بخره که

قیمتو روکار بزن که هی جواب استوری ندی

ادم بازارم میره از ۳ تا مغازه قیمت میکنه از چهارمی میخره

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
ایران  یعنی گرون تر بدی جنس بهتره خوششون میاد از گرونی😂😒 طبق علایق برو جلو قیمتا ببر بالا&n ...

بخدا همینطوره دارم  با قیمت پایینتر میدم تازه تخفیفم میدم طرف کلی ناز و ادا میاد اخرم نمیخره 

تازه من دلم میسوزه برای مردم 

بخدا انگار بیکارن قشنگ یکیشون هست هر موقع استوری میزارم میگه اینو میخوام قیمت هزینه ست همه رو میگم ب ...

طرف واقعا اونو میخواد ولی پول نداره 😂

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑
خب فقط میخواد قیمتشو بدونه حتما نباید بخره که قیمتو روکار بزن که هی جواب استوری ندی ادم بازارم میر ...

بله میری بازار چون واقن قصد خرید داری 

ولی اینا اصن نمیخواد بخره فقط میخواد هزینه ارسال پست و قیمت جنسارو بدونه همینننن

بخدا همینطوره دارم  با قیمت پایینتر میدم تازه تخفیفم میدم طرف کلی ناز و ادا میاد اخرم نمیخره&nb ...

دلت نسوزه تو قیمت بالا نمیزنی مردم میخان قیمت بالا رو 

تو قیمت ببر بالا 

بعد تخفیف زیاد بزن تن تن میخرن 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
ایران  یعنی گرون تر بدی جنس بهتره خوششون میاد از گرونی😂😒 طبق علایق برو جلو قیمتا ببر بالا&n ...

فروش غیر حضوری هم دارین شما چحوری جذب مشتری کنم فروش غیرحضوریمن فعالتر بشه؟؟؟

دلت نسوزه تو قیمت بالا نمیزنی مردم میخان قیمت بالا رو  تو قیمت ببر بالا  بعد تخفیف زیاد ...

از دفعه ی بعد همینطوری قیمت میزارم راست میگی

2706