2726
عنوان

زایمان زودرس دوقلو در هفته ۲۲

2927 بازدید | 60 پست

سلام دوستان دوروز پیش متوجه شدم ابریزش دارم کمی رفتم بیمارستان گفتن کیسه ابه و ختم بارداری دادن چون گفتن نمیتونن کاری کنن چون دوتان امکان عفونت هست😢😢😢خیلییییی داغونم تازه دیروز مرخص شدم ولی دلم داره میترکه نمیتونم کنار بیام بااین اتفاق همه چیو در عرض ۱روز از دست دادم 

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

برای چی اینجور شده؟؟؟الهی 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میدونم خیلی سخته امیدوارم دوباره خدا بهت یه گل بده 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
برای چی اینجور شده؟؟؟الهی 

نمیدونم ی هفته قبلش سرماخوردم تب کردم ی حالت خون ابه خارج شد ازم رفتم بیمارستان ی تست کیسه اب نگرفتن  ی هفته همینجور ابریزش کردم بدون اینکه متوجه بشم اخرشم اینجوری شد دارممممم میمیرمم از غمشون😢😢😢😢

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

چجوری این تیکربارداری بردارم میبینمش روانم بهم میریزه

منم چهارشنبه بچمو سقط کردم توخونه خیلی سختمه .برا باردوم .درکت میکنم خدابراکسی نخواد😔

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706