1507
1520
عنوان

برنامه امروزتون چیه؟

495 بازدید | 50 پست

بیاین یه چالش

کارایی ک امروز میخوایم انجام بدیم و بنویسیم و حتمن هم انجامشون بدیم^^

اول خودم

اپیلاسیون کنم 

برم حموم

نیم ساعت از هر کدوم از درسامو بخونم

پیتزا درست کنم

موهامو اتو بکشم

نهج البلاغه بخونم واسه مسابقه

کتاب اثر مرکب رو هم ۵۰صفحشو بخونم

موفق باشین همگی❤

فعلا که در حال عصبانیت هستم از.....

آبگوشت گذاشتم 

منتظرم شوهرم بیاد صبحانه بخوریم که اصلا اشتها ندارم

درس درس درس 

درس درس درس

شب شده دیگه بخوابم 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ولی اصلم ، پر از دردم  ، من .....خسته ام ، سردم

من یکم ظرف دارم هموناروبشورم هنرکردم 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا

درس لباسای همسرمو اتو‌کنم ناهار یه چیز ساده  درست کنم عصر بریم جشنواره انار شهرمون شب هم خونه پدر شوهر خواهرشوهرم دعوتیم😊

خدایا هر لحظه و همیشه تو رو شکر! این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
درس لباسای همسرمو اتو‌کنم ناهار یه چیز ساده  درست کنم عصر بریم جشنواره انار شهرمون شب هم خونه پ ...

جشنواره انارچیه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا

اثر مرکب خیلی بد ترجمه شده ولی چه عالی چه کتاب میخونی

ما از پیاده روی برگشتیم

صبحانه خوردیم 

الان داریم چرت میزنیم تا ده 

بعد میریم باشگاه من پیاده روی میکنم همسرم سوارکاری 

تا دو 

ناهار میریم خونه مادرهمسرم

عصر برمیگردیم

لباسهای فردا رو آماده میکنم

و احتمالا با هم فیلم میبینیم

با احتیاط به شوهرم بگم .... گرون شده فحش بدیم بهشون دوباره بخوابیم  شاید درسم بخونم . اعصابم خراااااااب شد از این خبر تمرکز ندارم 

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

من خونه خاهرمم زایمان کرده بیدار بشن صبحونه بدم ظرفای دیشب و جمع کنم بزارم کابینت واسه ناهارم مهمون داره دیشب گوشت چرخ کردم برای کوبیده دیگ بزارم خاهرشوهراش بیان اماده کنن برنجم بزارن

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪
1485

اول میخام هنر دستیمو شروع کنم بعد آشپزی

در همین حین خوردن رژیم واسه چاقی

بعد ب مامانم بزنگم

شبم شاید رفتم خونه یکی از فامیل 

آخه دیشب اومد بهم گفت فردا بیا

💘عشق یه حس عجیبه💘 صدای قلبم تا گوشم میاد ، کاری ک چشات باهام کرد تا ابد تو یاد قلبم میمونه ، ضربه هاش واسه من چون ارزششو داری💕💞💕💕                      🌹رویای شبامی🌹

از تنها برنامه ای ک فعلا خبر دارم اینه ک میخوام بخوابم

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم توي بلواراندرزگو ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻
1403

الان پاشم صبحانه آماده کنم و بخورم 

یذره درس بخونم و آماده شم برم آرایشگاه برا ابرو 

اومدم خونه مبحثی که مونده رو بخونم و یه دوش بگیرم و حاضر شم برا عروسی ترجیحا تو راه هم بخونم یخورده دیگه 

اثر مرکب خیلی بد ترجمه شده ولی چه عالی چه کتاب میخونی ما از پیاده روی برگشتیم صبحانه خوردیم  ...

مجبورم بخونم😁میخام خلاصشو بنویسم واسه مسابقه کتابخوانی دانشگاه بعد بتونم از ادبیات سه واحدی نمره بگیرم.همه میگن خیلی سختگیره تو نمره دادن

نهج البلاغه هم اگه رتبه بتونم بیارم دونمره ب پایان ترم اندیشه اضافه میشه

1508