2737
2734
عنوان

شامپو بدن کودک مخصوص پوست خشک

2284 بازدید | 8 پست

معرفی کنین

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فیروز پوستشو خشک کرد بعد حمام مرطوب کننده ایروکس میزنم

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 
2731

شامپو‌بدن کرمی ایروکس خیلی خوبه من سه ساله دارم استفاده میکنم واسه پسرم الانم دخترم

دکتر برای خشکی پوست پسرم داده بود ازون به بعد دیگه خودم همیشه همینو‌ میگیرم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2738
شامپو‌بدن کرمی ایروکس خیلی خوبه من سه ساله دارم استفاده میکنم واسه پسرم الانم دخترم دکتر برای خشکی ...

از کرم نرم کننده اش برای مرطوب کردن پا و دست و بدنش استفاده میکنم خوبه ...ولی به صورتش نمیزنم صورتشو کیووی بالم میزنم ..حالا نظرم بود شامپو بدنشو عوض کنم چون از حمام ک درش آوردم بافیروز شسته بودمش همش پوست پوست شده بود بدنش ...حالا کرمی ایروکس رو امتحان میکنم