2737
2739
عنوان

اعصابم خورده

240 بازدید | 16 پست

انقدر داغون و غمگینم که میخوام بمیرم وضعیت مالی داره بهم فشار میاره بغض کردم نمیتونم بخوابم فقط دلم میخواست به یکی بگم حالم بدهانقدر تو خواب دندوناموفشار دادم یکیش شکسته لبمو مثل ژیلت پاره کرده خدایا تا کی من هرکاری کردم نشد دلم میخواد خودمو بکشم خدامیدونه چقدر آدم الان توحس و حال منن دارم میترکم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم هستم عزیزم . موجودی کارت دو تایی مون ده هزار تومنه تا اخر ماه .  بنزینم که گرون شد .  اعصابم خرااااب شد . تازه داشتم ریلکس میشدم نسبت به مشکلاتم . مرض اعصاب گرفتم . خدا لعنت کنه باعث و باننیش رو 

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
یه لحظه ب این فک کن ک سلامتی میدونم سخته فشار مالی ولی بهتر از مریضیه ک هر کسی ی جوری تو زندگیش سختی ...

والا تنها چیزی ک الان میشه گف همینه ک بروخداروشکر کن تنت سالمه ک متاسفانه بااین تغذیه بد تنامونم سالم نیس بخدا همش دکترم من تواین ندای ک همشونم میگن خانوم از اعصابه

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
2738

خدا خودش  به هممون رحم کنه  فکر کردن فقط پیر میکنه آدمو رها کن 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

😔😔😔وضعیت هممون همینجوره ،ما رسم‌نداریم سیسمونی کسی برامون بخره ،پول نداشتم حتی سیسمونیمو تکمیل کنم اونم فقط وسایل ضروری،ب زور دوتومن قرض کردیم خریدیم ،،،🙁الانم تا سر برج ۵۰ تومن داریم اونم دعا دعا میکنیم هیشکی نیاد خونمون 😞

کلیییی لباس خوشکل دارم تو کانال تلگرامم با قیمتای استثنایی 
دلم میخواد بدونم اون کسایی که دارن این بلارو سرما میارن چجوری شب میخوابن

به راحتي گلم. چون اينها اصلا انسانيت تو وجودشون نيست. انشالا خدا لعنتشون كنه كه جوون ها رو اينطور  افسرده و ناميد ميكنن

2706