2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داشتم تا دلت بخواد.ولی دیگه مهم نیس البته نه ک حواسم جمع نباشه نه،ولی توو زندگیم اینو فهمیدم هیچی هیچ چیز حتی همون شوهر ارزش اینو نداره ک اعصابمو ارامشمو سلامتیمو بخاطرش ب خطر بندازم

داشتم تا دلت بخواد.ولی دیگه مهم نیس البته نه ک حواسم جمع نباشه نه،ولی توو زندگیم اینو فهمیدم هیچی هی ...

اخه تازه میخوام ازدواج کنم و مدام این ترسو دارم ک نکنه اینجوری شه

نمیدونم چرا اولانداشتم.جدیدا خیلییییی میترسم 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

به نظرم تو نی نی سایت نمون😑

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
اخه تازه میخوام ازدواج کنم و مدام این ترسو دارم ک نکنه اینجوری شه

هرچی بترسی سرت میاد.حواستو توو زندگی جمع کن ولی دیگه شکاکم نباش.بسپر ب خدا.اگر آقات اقای خوبی باشه دلیلی بر ترس نداره.ایشالاه شاد و خوشبخت بشی عزیزم.

بهتره به جای ترس از خیانت ....از قیمت جهازی که قراره بخری بترسی و از هزینه های رفت و آمد و مایحتاج زندگی...اینا ترسناکه عزیزم 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
اخ خیلی حس بدیه

اره استرس دارم همش 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2706