2726
مادر شوهر من دقیقا اینطوریه ! به اخلاق گوهش افتخار هم میکنه !  اوایل نامزدی منو کشید کنار گفت ...

محل نگذار بهش ...این یه ایراد اخلاقیه ...طرف میگه دنیا را فرش کنید چون من حاضر نیستم کفش بپوشم

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محل نگذار بهش ...این یه ایراد اخلاقیه ...طرف میگه دنیا را فرش کنید چون من حاضر نیستم کفش بپوشم

دقیقا اینطوریه ! خیلی خودخواهه هر چی می‌خواد عین بچه ها باید اونطور باشه و گرنه قهر میکنه ، منم بهش میگم من فکر می‌کنم شما عروس منید ! 

2728

من از اینکه کسی متلک بگه ناراحت میشم به روش نمیارم ولی از درون ناراحت میشم‌ بنظرم اگه ادمها جلوی زبونشونو بگیرن آدم حساس هم وجود نداره وقتی رو نقطه ضعفت دست میزارن وقتی مسخره ات میکنن وقتی  با پوزخند سوال میکنن وقتی میبینن تو حساسی بیشتر اذیتت میکنن وقتی بلد نیستی جواب بدی بیشتر ناراحتت میکنن نمیشه حساس شد وقتی پدرو مادرت تو رو ادم حساب نمیکنن چون دختر هستی ولی به پسر بها میدن وقتی ازدواج میکنی میری راه دور واسشون مهم نیست چیکار میکنی چطور زندگیت میگذره وقتی همسایه و اشنا رو میبینی چقدر همه هواشونو دارن ولی تو خونواده ای رو نداری حتی دوستت داشته باشن حساس نمیشی؟ حسادت نمیکنی؟ وقتی دست تنها بچه بزرگ میکنی یه بار پیداشون میشه و فقط ایراد میگیرن و تمام حرفاشون درمورد دیگرانه و اصلا خبر ندارن تو چقدر بهت سخت میگذره بنظرت ادم حساس نمیشه؟ وقتی پدرو مادرت عین غریبه هستن هیچ پشت و پناهی نداری حساس نمیشی؟ وقتی دیگران رو میبینی فقط دخترشونو دوست دارن میگن تمام هواسم پیش دخترمه دلم براش تنگ میشه حساس نمیشی؟ وقتی میبینی مردم تلاش  میکنن دختر و دامادشون و نوه شونو بیارن نزدیک خودشون زندگی کنن تا هواشونو داشته باشن اما خونوادت بیخیال باشن حساس نمیشی؟ وقتی خونواده شوهر مسخره ات کنن خونوادت دوستت ندارن چرا نمیان بهت سر بزنن حساس نمیشی؟ وقتی فامیلای شوهر دایم از دخترشون جلوی شما تعریف کنن و همه جا با دختر و نوه و دامادشون میرن حساس نمیشی؟ وقتی میبینی همه سرگرم دخترشونن تو کسی رو نداری غصه تو بخوره هواتو داشته باشه حساس نمیشی؟ وقتی عملا نشون میدن پسر دوستن ناراحت نمیشی؟ وقتی میبینی همین پدرو مادر با غریبه راحتره ناراحت نمیشی؟ وقتی همسایه مادر شوهرت بگه وای مادرت چه دلی داشت تو رو راه دور شوهر داد من اصلا نمیتونم ثانیه ای از دخترم دور باشم  ناراحت نمیشی؟ وقتی مادر جاریم میگه دخترم اینجا بهش سخت میگذره دلم همیشه پیششه ولی پدرو مادرت عین خیالشون نباشه  تو ناراحت نمیشی؟ وقتی خونواده شوهرم با صراحت میگن و میخندن که خونوادت دوستت ندارن ولت کردن ناراحت نمیشی؟ بازم من حساسم؟ بازم من حسودم؟ اره حساسم اره حسودم و راه حلش اینه که خونوادم دست از سرم بردارن تا ارامش داشته باشم وقتی به دردم نمیخورن همون بهتر که نباشن کسی از دل کسی خبر نداره الکی نگین تو لوسی و حساسی یک ثانیه جای اون ادم حساس باشین دق میکنین

من از اینکه کسی متلک بگه ناراحت میشم به روش نمیارم ولی از درون ناراحت میشم‌ بنظرم اگه ادمها جلوی زبو ...

شما مشکلت اینه که یه موضوع رو اینقدر برای خودت بزرگ و بزرگ کردی که زیر بار اون داری له میشی.

اینکه بلد نیستی جواب بدی یه ضعفه که باید بر طرفش کنی.

نشستی واسه خودت از پدر و مادر یه مسئله ساختی که واقعا اونقدر ها هم مهم نیست، راه دور شوهر کردن برای خیلی ها پیش میاد ، اصلا هم اینجوری نیست که همه بخوان دختر و دامادشونو بیارن نزدیک خودشون: نمونه هاش : زن برادرم ،دو تا از  دختر خاله هام ،دختر داییم ، دو تا از دختر عمه هام، خواهر شوهرم ....راه دور ازدواج کردن و پدر مادرشون خیلی کم میرن سر میزنن.

یعنی چی که همه دخترشونو دوست دارن ؟نه عزیزم همه بچه هاشون را دوست دارن چه دختر چه پسر...

خانواده شوهرت از دخترشون تعریف میکنن...به شما بر میخوره ؟بله حسودی و حساس...چون خانواده ات به گفته خودت چندان با محبت نیستن (که این ایراد خانواده شماست ) توقع داری بقیه هم به بچه هاشون بها ندن چون شما بهت بر میخوره....قرار نیست بقیه جلوی زبونشونو به خاطر من و شما بگیرن که مبادا ناراحت بشیم، قراره ما محکم باشیم.

چقدر وقت و حوصله داری که میشینی به حرف همسایه مادر شوهر اهمیت میدی....یه کلمه جواب میدادی : خانواده ام خوشبختی من براشون مهم تره  و میگن هر جا تو خوشحال باشی ما هم راضی هستیم.

خودت محکم باش ، واقعا خانواده اونقدر مسئله مهمی نیست که خیال میکنی

من اونقدر محکم هستم که توی شرایطی زندگی میکنم و مدیریتش میکنم و موفقم که کمتر کسی میتونه دوام بیاره...همه ی این محکم بودن را هم مدیون همین سختی ها هستم.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
شما مشکلت اینه که یه موضوع رو اینقدر برای خودت بزرگ و بزرگ کردی که زیر بار اون داری له میشی. اینکه ...

من نگفتم کسی به بچش محبت نکنه من فقط از خونوادم گله کردم که انگار منو نمیبینن از مردم یاد نمیگیرن من که از بوته درنیومدم بنظرم اون مادر و پدرایی که هوای دخترشونو دارن دختر تو جامعه کمتر ضربه میخوره اعتماد به نفس داره مثل من ترسو و ضعیف بار نمیاد منظورم از مثال زدن دوروبریام این بود که همه پدرو مادرا باید هوای دخترشونو داشته باشن دختر حساستره نه اینکه پسر رو کنار بزارن ولی خونواده من دختر رو واسه خونواده شوهر میدونن و وقتی ازدواج کرد دیگه انگار باری از رو شونشون برداشتن ولی من چندین نمونه اطرافم دیدم خانمهای موفق خونواده حامی ای دارن ولی من هیچوقت حامی نداشتم و ندارم 

مادر پدر حامی ، خونواده محکمتری داره ولی پدرو مادر بچه شونو ول کنه استحکام خانواده از بین میره خونواده خیلی مهمه پشت و پناه همه خونوادشه اگه خونواده وانفسایی داشته باشیم غریبه هم محلت نمیزاره و به راه کج کشیده میشیم من خودم چندین بار خواستم کارهای اشتباهی انجام بدم از عاقبتم ترسیدم گفتم پدرو مادرم که حامیم نیستن به راه کج هم کشیده بشم کلا میوفتم تو منجلاب یعنی فقط خدا تا الان‌ هوامو داشته وگرنه بخاطر بیتوجهی های خونوادم تا الان یه  ادم فاسد میشدم من همیشه خدا رو شکر میکنم فقط اون منو درک کرده و هوامو داشته دیگه از خونوادم سرد شدم به خودم گفتم به درک که منو ادم نمیدونن خدا هست همین واسم کافیه ولی حرفهای مردم به دل ادم زخم میزنه کاش مردم اینقدر راحت دل نمیشکوندن